× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

صبوری سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران به همراه مفاخریان شهردار منطقه9 و جمعی از مدیران شهری از روند عملیات پروژه های فرا منطقه ای واقع در منطقه9 بازدید به عمل آورد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه9 تهران، در این بازدید مدیر اجرایی پروژه نسبت به ارائه گزارشی […]

صبوری سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران به همراه مفاخریان شهردار منطقه9 و جمعی از مدیران شهری از روند عملیات پروژه های فرا منطقه ای واقع در منطقه9 بازدید به عمل آورد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه9 تهران، در این بازدید مدیر اجرایی پروژه نسبت به ارائه گزارشی از روند پیشرفت اتصال بلوار استاد معین به خیابان سی متری جی در ضلع جنوبی محور استاد معین و زیر گذر استاد معین به اکبری در ضلع شمالی محور اقدام کرد.

در ادامه سرپرست معاونت فنی و عمران شهرداری تهران تاکید کرد: احداث دیوار ما بین اراضی وزارت دفاع و مسیر اتصال بلوار استاد معین تا سی متری جی هر چه سریع تر آغاز می شود.

صبوری ضمن بازدید از پروژه زیر گذر استاد معین افزود: نواقص و تاخیرات به وجود آمده در اجرای این پروژه با تلاش مضاعف و افزایش شیفت های کاری به سرعت در حال اجراست.

شایان ذکر است تونل استاد معین در ضلع شمالی محور که رابط مناطق 2 و 9 شهری می باشد، اولین تونل انسان محوری خواهد بود که در کنار توجه به حمل و نقل سواره به حرکت پیاده و دوچرخه نیز در آن توجه خواهد شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد