× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

استاندار تهران با اشاره به لزوم احداث تصفیه‌خانه برای صنایع گفت: تسهیلات بانکی جهت احداث تصفیه‌خانه به صاحبان صنایع در استان تهران پرداخت می‌شود. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر، انوشیروان محسنی بندپی در حاشیه بازدید از تصفیه خانه فاضلاب شهرستان اسلامشهر در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه یکی […]

استاندار تهران با اشاره به لزوم احداث تصفیه‌خانه برای صنایع گفت: تسهیلات بانکی جهت احداث تصفیه‌خانه به صاحبان صنایع در استان تهران پرداخت می‌شود.
به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر، انوشیروان محسنی بندپی در حاشیه بازدید از تصفیه خانه فاضلاب شهرستان اسلامشهر در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه یکی از چالش‌های مهم استان تهران مسائل زیست‌محیطی است اظهار داشت: به تمام صاحبان صنایعی که در جنوب تهران استقرار دارند این آمادگی وجود دارد که جهت احداث تصفیه‌خانه تسهیلات بانکی ارائه کنیم.
وی ادامه داد: استانداری تهران به کارخانجات و صاحبان صنایعی که برای احداث تصفیه‌خانه و تصفیه‌پذیر کردن واحدهای تولیدی نیاز به حمایت دارند با ارائه تسهیلات بانکی کمک می‌کند تا تصفیه فاضلاب‌های کارخانجات و صنایع تولیدی با سرعت قابل قبولی پیش رود.
استاندار تهران تصریح کرد: در شرایط فعلی که قیمت برخی اقلام مورد نیاز تصفیه‌سازی افزایش یافته با کمک به تولیدکنندگان این روند رو به رشد را ادامه می‌دهیم تا هزینه را برای تصفیه‌پذیر کردن فاضلاب‌های کارخانجات تولیدی به حداقل برسانیم و آب‌های تصفیه شده را از طریق آب و فاضلاب استان تهران به مشتریانی که می‌توانند این موارد را مصرف کنند بفروشیم.
محسنی بندپی در پایان خاطرنشان کرد: اگر تدابیری اتخاذ کنیم تا دوباره این پساب‌ها به محیط باز نگردند و آب و محیط را آلوده نسازند قطعاً بوی نامطبوع اطراف صنایع تولیدی مرتفع می‌شود.
برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد