× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

شهرداری منطقه 13 بر اساس کارنامه ارزیابی عملکرد منطقه و زیرواحدهای تابعه در 6 ماهه اول سال 98، وضعیت « بسیار مطلوب» را در سامانه نظارت همگانی ۱۸۸۸ سازمان بازرسی در میان مناطق ۲۲ گانه شهرتهران دریافت کرد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 ، مرتضی رحمان زاده، شهردار […]

شهرداری منطقه 13 بر اساس کارنامه ارزیابی عملکرد منطقه و زیرواحدهای تابعه در 6 ماهه اول سال 98، وضعیت « بسیار مطلوب» را در سامانه نظارت همگانی ۱۸۸۸ سازمان بازرسی در میان مناطق ۲۲ گانه شهرتهران دریافت کرد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 ، مرتضی رحمان زاده، شهردار منطقه در خصوص کارنامه عملکرد سامانه 1888 افزود : طی ارزيابي به عمل آمده از سوی مرکز نظارت همگانی 1888 سازمان بازرسی،کارنامه منطقه 13 با اخذ نمره 99.4 و با افزايش 2 امتيازي نسبت به ارزيابي يكساله 97، در وضعيت«بسيار مطلوب» قرار گرفته است.

بیشترین تأثیر در کسب جایگاه برتر منطقه مربوط به بهبود قابل توجه کیفیت و کمیت رسیدگی به پیامهای شهروندان و همچنین شاخص اقدامات فرهنگی بوده است به نحوی که شاخص های کمیت و کیفیت رسیدگی و اقدامات فرهنگی به ترتیب به 100 درصد و۹8٫7درصد و 100 درصد در سال جاری رسیده است .

وی سرعت رسیدگی مطلوب به پیام شهروندان و دستیابی به حد مورد انتظار در رسیدگی کمی ، دستیابی به حد مورد انتظار سامانه در رسیدگی کیفی به پیام های شهروندان ، اقدامات و فعالیت های فرهنگی و اجتماعی موثر در راستای تعمیق فرهنگ نظارت همگانی و ثبت جایگاه منطقه در وضعیت بسیار مطلوب در مقایسه با کارنامه یکساله 97 را از جمله نقاط قوت عملکرد این منطقه برشمرد.

شهردار منطقه در خصوص وضعیت این منطقه به تفکیک زیر واحد ها تصریح کرد: حدود 231 پیام ثبت شده است که بیشترین پیام ها مربوط به معاونت های حمل و نقل و ترافیک و اجتماعی و فرهنگی بوده است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد