× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران با تاکید بر اینکه جنس خدمات در مواقع بحران باید از استانداردها پیروی کنند، گفت: استانداردسازی خدمات در استان تهران در دستور کار جدی اداره کل مدیریت بحران قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری ثمره نیوز، حامد یزدی مهر، ظهر شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به وظیفه محول شده از سوی استاندار تهران به مدیریت بحران تحت عنوان کارگروه امداد و نجات اربعین ۱۴۰۲ اظهار داشت: مدیریت بحران استانداری تهران در این خصوص تدابیر ویژه ای را اندیشیده است.

 

یزدی مهر با اشاره به تقویت پایگاه‌های جمعیت هلال احمر و اورژانس گفت: این پایگاه‌ها در قالب برنامه ریزی های مشخص و جامع در محورهای مواصلاتی به مرزهای خروجی کشور مستقر و با انجام کشیک‌های شبانه روزی به زائرانی که قصد عزیمت به راهپیمایی اربعین دارند خدمات مناسب ارائه خواهند داد.

 

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران با اشاره به ضرورت استاندارد سازی در مدیریت بحران افزود: استاندارد سازی خدمات مدیریت بحران در حوزه‌های خدمات رسانی به خصوص در مراحل «آمادگی» و «پاسخ» از اهمیت ویژه ای برخوردار است، چرا که توجه به استانداردها خصوصاً در مخاطرات طبیعی می‌تواند راهگشای مناسبی برای بحران های حادث شده باشد.

 

وی با بیان اینکه بارها زلزله را در کشور تجربه‎ کرده‎ ایم، عنوان داشت: کشور ما اساساً زلزله خیز است، تا جایی که ۶۶ تا ۶۸ درصد از سطح کشور روی کمربند گسل قرار گرفته و با این پیش زمینه باید توجه و ورود جدی به مدیریت بحران های حاصله از این مخاطره طبیعی داشته باشیم و اینجاست که بحث استانداردسازی به میان می آید.

 

یزدی مهر در ادامه از ورود جدی مدیریت بحران استان تهران به موضوع استانداردسازی خدمات خبر داد و بیان داشت: باید جنس خدمات مختلف مثل توزیع کالا در زمان وقوع بحران‌ها از استانداردها پیروی کنند و این موضوع به طور جدی در دستور کار این اداره کل قرار گرفته است.

#استانداری_تهران

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه