× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

شهردار منطقه 2گفت: در راستای ایجاد شهری هوشمند وایمن ،ساختمان های منطقه 2 در آینده نزدیک به سیستم مانیتورینگ ۲۴ ساعته آنلاین تجهیز می شوند. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه2 تهران، رسول کشت پور ، شهردار منطقه در جلسه ای که با حضور محمد پناهی، معاون عملیات آتش نشانی […]

شهردار منطقه 2گفت: در راستای ایجاد شهری هوشمند وایمن ،ساختمان های منطقه 2 در آینده نزدیک به سیستم مانیتورینگ ۲۴ ساعته آنلاین تجهیز می شوند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه2 تهران، رسول کشت پور ، شهردار منطقه در جلسه ای که با حضور محمد پناهی، معاون عملیات آتش نشانی منطقه2 و شرکت های دانش بنیان برگزارشد با تاکید بر ضرورت استفاده از برنامه های دانش بنیان در کاهش ریسک حریق گفت: در تداوم برنامه های اجرایی در ایجاد شهر هوشمند و ایمن ، در آینده نزدیک سامانه پایش و اعلان حریق هوشمند برای نخستین بار در منطقه2 راه اندازی می شود.

شهردار منطقه با تاکید برامدادرسانی سریع در مواقع بحرانی گفت: در گام نخست طرح ، ساختمان های بلند مرتبه ، مدارس و بیمارستان ها به دوربین های سه بعدی و سنسورهای تشخیص حادثه با قابلیت اتصال به مراکز امداد و نجات مجهز می شوند.

وی افزود: با اجرای این طرح ساختمان ها به سیستم پایش آنلاین ۲۴ ساعته آتش‌نشانی متصل و از این طریق امکان واکنش سریع در زمان وقوع حادثه آتش‌سوزی برای تیم عملیات و نجات فراهم شود.

به گفته کشت پور ساختمان‌های متصل به این سیستم از یک امکان «چکاپ دوره‌ای رایگان» از سوی سازمان آتش‌نشانی نیز برخوردار می شوند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه