× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

معاون خدمات شهری شهرداری تهران در نشست با معاون امور شهرداری ها و دهیاری های کشور خواستار همکاری های متقابل شد و گفت: این معاونت آمادگی دارد که تجربیات زیرمجموعه خود را به حوزه های مرتبط در سراسر کشور منتقل کند.     به گزارش ثمره نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری تهران، […]

معاون خدمات شهری شهرداری تهران در نشست با معاون امور شهرداری ها و دهیاری های کشور خواستار همکاری های متقابل شد و گفت: این معاونت آمادگی دارد که تجربیات زیرمجموعه خود را به حوزه های مرتبط در سراسر کشور منتقل کند.

 

 

به گزارش ثمره نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری تهران، مجتبی یزدانی در نشست با  رجب صلاحی معاون امور شهرداری ها و دهیاری های کشور، راضی سرپرست اداره کل هماهنگی عمرانی و خدمات شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری ها، کریمی مدیرکل دفتر هماهنگی عمران و خدمات روستایی امور شهرداری ها و دهیاری های کشور که با حضور داوری مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران ، معاونین و مدیران این سازمان برگزار شد، گفت:حوزه معاونت خدمات شهری از حوزه های خدمات رسان و بسیار گسترده ای است که ماموریت های بسیاری را بر عهده دارد و مستقیما با شهروندان در ارتباط است.

یزدانی با اشاره به مرکز آموزش سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، گفت: این معاونت آمادگی دارد که تجربیات زیرمجموعه خود همانند سازمان آتش نشانی را به حوزه های مرتبط در سراسر کشور منتقل کند و همکاری های متقابلی در موضوعات مختلف داشته باشیم.

رجب صلاحی معاون امور شهرداری ها و دهیاری های کشور نیز در این نشست بر اهمیت اقدامات سازمان آتش نشانی تاکید و بر همکاری های متقابل در حوزه های مختلف خصوصا سازمان آتش نشانی در راستای ارتقای فرهنگ ایمنی و لزوم فرهنگ سازی و پیشگیری، لزوم مشارکت شهروندان و … تاکید کرد و گفت:این همکاری و تعامل دوسویه باید مستمر باشد تا به نتایج مطلوبی دست یابیم.

داوری مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران نیز در این جلسه به ارائه گزارشاتی از ماموریت های سازمان آتش نشانی، برنامه ها و عملکرد این سازمان و نیز ارائه آماری از حریق و حوادث و علل و عوامل آن، گزارشی از کاهش حریق در سطح شهر تهران با فرهنگ سازی و اطلاع رسانی، طرح آموزش اصول ایمنی به ساکنان 999 برج شهر تهران، پویش نه به چهارشنبه سوری خطرناک و…ارائه داد و بر لزوم ترویج فرهنگ ایمنی در بین شهروندان و نیز اقدامات پیشگیرانه تاکید کرد.

گفتنی است در این جلسه بر موضوعاتی چون اقدامات اساسی در خصوص فرهنگ سازی به شهروندان در راستای پیشگیری، بازرسی مستمر از ساختمان ها، شناسایی خلاء های موجود در موضوعات مرتبط با حوزه آتش نشانی و… تاکید و گزارشی از لایحه مدیریت یکپارچه آتش نشانی و خدمات ایمنی ارائه شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد