× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه21 از برپایی تورهای متعدد سیاحتی-تفریحی به مناسبت “هفته های گردشگري و تهران” در ورودی غربی پایتخت ویژه دانش آموزان، سالمندان و بانوان خبر داد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21 تهران، حسین معینی کربکندی معاون امور اجتماعی و فرهنگی این منطقه بااشاره به اینکه […]

معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه21 از برپایی تورهای متعدد سیاحتی-تفریحی به مناسبت “هفته های گردشگري و تهران” در ورودی غربی پایتخت ویژه دانش آموزان، سالمندان و بانوان خبر داد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21 تهران، حسین معینی کربکندی معاون امور اجتماعی و فرهنگی این منطقه بااشاره به اینکه در تقویم ملی کشورمان از “5تا11مهر؛ هفته گردشگری” و “12تا19مهر؛ هفته تهران” نامگذاری شده، گفت: ستاد گردشگری معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه21 به منظور بزرگداشت این مناسبت ها و معرفی شهر تهران به عنوان مقصد گردشگری اقدام به برنامه ریزی و اجرای تورهای متنوع بازدید از اماکن شاخص کلانشهر تهران ویژه شهروندان این منطقه کرده است.

وی همچنین افزود: “نهم مهر ماه و روز جهانی سالمند” نیز فرصتی را فراهم آورد تا ستاد گردشگری منطقه21 با مشارکت اداره سلامت معاونت اجتماعی این منطقه، سالمندان منطقه21 را به تور نیم روزه تفریحی باغ گیاه شناسی ملی ایران اعزام کند.

معینی کربکندی در همین خصوص یادآور شد: ستاد گردشگری منطقه21 با مشارکت واحد رفاه معاونت توسعه منابع انسانی این منطقه، تور بازدید از شهرک سینمایی و تلویزیونی ایران را ویژه کارکنان شاغل در منطقه21 به همراه خانواده هایشان در 10 مهر ماه ترتیب داده است.

لازم به ذکر است؛ اماکن شاخص کلانشهر تهران از جمله “باغ موزه دفاع مقدس و انقلاب اسلامی، باغ گیاه شناسی ملی ایران، شهرک سینمایی و تلویزیونی ایران، خانه سیمین و جلال، موزه ها و نگارخانه ها و بازدید کودکان از ایستگاه های آتش نشانی” جز مقاصد گردشگری منطقه21 در “هفته های گردشگري و تهران” است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد