× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

به مناسبت هفته جهانی ناشنوایان ، روز گذشته از سوی شهرداری منطقه 11 با همکاری انجمن خانواده ناشنوایان ایران همایش بزرگ ناشنوایان با حضور بیش از یکهزار نفر در بوستان رازی برگزار شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 11 تهران، نصراله آبادیان شهردار منطقه 11 در ارتباط با برگزاری […]

به مناسبت هفته جهانی ناشنوایان ، روز گذشته از سوی شهرداری منطقه 11 با همکاری انجمن خانواده ناشنوایان ایران همایش بزرگ ناشنوایان با حضور بیش از یکهزار نفر در بوستان رازی برگزار شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 11 تهران، نصراله آبادیان شهردار منطقه 11 در ارتباط با برگزاری این برنامه که با همکاری انجمن خانواده ناشنوایان ایران و اداره تربیت بدنی منطقه 11 برگزار شد؛ گفت: این برنامه ها می تواند ارتباط بین شهروندان ناشنوا و مردم را ارتقا دهد و این همایش نیز با رویکرد برقراری ارتباط بیشتر و نیز حضور تمامی اقشار جامعه در فضاهای تفریحی و اماکن عمومی سطح شهر برگزار شد.

همچنین اکرم سلیمی مدیر عامل انجمن خانواده ناشنوایان ایران با اشاره به این که غلب برنامه های ویژه ناشنوایان در مکان های بسته از جمله سالن ها و … برگزار می شده ؛ گفت: امسال بر اساس تفاهم نامه ای که با فدراسیون ورزش های ناشنوایان منعقد شده و با هدف ارتباط بیشتر بین ناشنوایان و شهروندان تصمیم گرفتیم این برنامه را در فضای باز برگزار کنیم تا این افراد ضمن استفاده از فضای تفریحی و سر سبز بوستان با دیگر شهروندان نیز ارتباط برقرار کنند.

وی همچنین از رونمایی کتاب ” در آمدی بر زبان های اشاره ” در هفته جهانی ناشنوایان خبر داد و افزود: در راستای پویا کردن جامعه ناشنوایان و ترغیب آنان به ورزش همگانی همراه با دیگر شهروندان برای اولین بار همایش پیاده روی ناشنوایان در بوستان رازی برگزار شد .

در این برنامه علاوه بر پیاده روی در مسیر جاده سلامت بوستان رازی، انجام ورزش همگانی و دستگاه های ورزشی ، اهدای جوایز ، شعبده بازی ، سرود و … نیز به اجرا در آمد.

این همایش روز جمعه 5 مهر ماه با حضور نصراله آبادیان شهردار منطقه 11 ،محمد جواد رشیدی معاون اجتماعی و فرهنگی، تیشه گران رییس فدراسیون ورزش های ناشنوایان ، شجیعی معاون توسعه و منابع انسانی سازمان و عضو هیأت رییسه فدراسیون ناشنوایان ، احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش های همگانی وزارت ورزش ، اکرم سلیمی رییس و مدیر عامل انجمن خانواده ناشنوایان ایران و بیش از یکهزار نفر از شهروندان در بوستان رازی برگزار شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد