× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

همزمان با عید سعید قربان؛منطقه۹ شهری میزبان همایش روز جهانی ووشو با حضور احمدی معاون وزير ورزش و جوانان، علي نژاد رييس فدراسيون ووشو، مفاخریان شهردار منطقه ۹، روساي هيات ها و كميته هاي ورزشي و ورزشكاران رشته هاي مختلف ووشو و شهروندان در ميدان آزادي بود. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط […]

همزمان با عید سعید قربان؛منطقه۹ شهری میزبان همایش روز جهانی ووشو با حضور احمدی معاون وزير ورزش و جوانان، علي نژاد رييس فدراسيون ووشو، مفاخریان شهردار منطقه ۹، روساي هيات ها و كميته هاي ورزشي و ورزشكاران رشته هاي مختلف ووشو و شهروندان در ميدان آزادي بود.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۹، به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9، سید علی مفاخریان شهردار منطقه ضمن تبریک دهه امامت و ولایت بیان داشت: برپایی گردهمایی هایی نظیر همایش روز جهانی ووشو باعث می شود که علاوه بر شناخت شهروندان از رشته ورزشی ووشو و استعدادیابی موجب ایجاد انگیزه در میان شهروندان و توسعه اين رشته ورزشي شود.
وی افزود: شهرداری تهران همواره در تلاش است تا با حمایت از ورزش های همگانی روحیه نشاط و تعالی را در میان جوانان و شهروندان افزایش دهد.
شایان ذکر است “همایش روز جهانی ووشو” با همکاری فدراسیون ووشو، سازمان ورزش شهرداری تهران و اداره ورزش معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه۹ با استقبال پرشور شهروندان در میدان آزادی انجام شد.
گفتنی است به تمامی شرکت کنندگان در “همایش روز جهانی ووشو” گواهینامه رسمی حضور که معادل یک دوره کارگاه عملی به صورت رایگان می باشد از سوی فدراسیون ووشوی ایران اعطا می شود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد