× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه۹ تهران، با هدف ترویج فرهنگ استفاده از دوچرخه به عنوان مدل حمل و نقل پاک اقدام به برگزاری همایش دوچرخه سواری در محور خیابان آزادی در ورودی شهر تهران می کند. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۹، در همايش دوچرخه سواري خانوادگي که […]

معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه۹ تهران، با هدف ترویج فرهنگ استفاده از دوچرخه به عنوان مدل حمل و نقل پاک اقدام به برگزاری همایش دوچرخه سواری در محور خیابان آزادی در ورودی شهر تهران می کند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۹، در همايش دوچرخه سواري خانوادگي که با حضور مدیران شهری منطقه و شهروندان پهنه غربی پایتخت در تاریخ جمعه ۷تیر ماه۹۸ از ساعت ۹ الی ۱۰ صبح برگزار می شود؛ شرکت کنندگان در مسیری۴/۵ کیلومتری که از میدان آزادی تا دور برگردان بزرگراه يادگار امام (ره) شروع شده و در نهایت در مسیر بازگشت در ضلع شمالی خیابان آزادی تا میدان آزادی در ورودی شهر تهران به رکاب زنی می پردازند.

شایان ذکر است در پايان همایش دوچرخه سواري خانوادگي به ۱۰ نفر از شركت كنندگان در میدان آزادی به قيد قرعه جوايزی اهداء می شود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد