× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی با حضور شهروندان محلات شهر تهران امروز  در جاده سلامت توچال برگزار می شود. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومي شهرداری منطقه یک تهران، مجتبی توسلی معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک با اعلام خبر فوق اظهار داشت: همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی با هدف […]

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی با حضور شهروندان محلات شهر تهران امروز  در جاده سلامت توچال برگزار می شود.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومي شهرداری منطقه یک تهران، مجتبی توسلی معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک با اعلام خبر فوق اظهار داشت: همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی با هدف ترویج فرهنگ ورزش همگانی و پر کردن اوقات فراغت شهروندان در فصل تابستان با حضور بیش از 5 هزار شهروند از محلات شهر تهران با همکاری سازمان ورزش شهرداری تهران و به میزبانی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک امروز- سه شنبه 4 تیرماه – از ساعت 16 الی 19:30 برگزار می شود.

وی گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده مسیر پیاده روی از ابتدای جاده سلامت تا ایستگاه اول توچال انجام و در انتها برنامه های متنوع فرهنگی ، ورزشی و… برای حاضرین برگزار می شود .

از هر یک از مناطق بیش از 200 نفر از شهروندان در این همایش شرکت می کنند و از منطقه یک نیز با 10 دستگاه اتوبوس علاقمندان از تنواحی ده گانه منطقه به توچال اعزام می شوند تا در کنار خانواده یک روز پر نشاط و شادابی را داشته باشند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد