× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

کارکنان شهرداری تهران در راستای مسئولیت های اجتماعی خود در طرحی با عنوان پویش برکت، با تهیه و توزیع ۱۰۰۰ سبد كالاي غذايي در شب ۲۷ ماه مبارك رمضان میزبان نيازمندان شهر تهران شدند. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران،کارکنان شهرداری در حرکتی خداپسندانه با حضور […]

کارکنان شهرداری تهران در راستای مسئولیت های اجتماعی خود در طرحی با عنوان پویش برکت، با تهیه و توزیع ۱۰۰۰ سبد كالاي غذايي در شب ۲۷ ماه مبارك رمضان میزبان نيازمندان شهر تهران شدند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران،کارکنان شهرداری در حرکتی خداپسندانه با حضور در سطح مناطق ۲۲گانه به اهدای سبدهای معیشتی کالا میان خانواده های نیازمند پرداختند.

همزمان با ایام لیالی قدر، طی اقدامی خودجوش از سوی کارکنان شهرداری تهران، پویشی تحت عنوان برکت با هدف جمع آوری کمکهای نقدی به منظور تهیه اقلام اساسی در بین نیازمندان راه اندازی شد.

در این پویش کارکنان پس از افطار روز ۲۷ ماه مبارک رمضان، به توزیع ۱۰۰۰ بسته حمایتی خوراکی میان نیازمندان شهر پرداختند تا گامی موثر جهت تکریم شهروندان عزیز نیازمند برداشته باشند.

ابراهیم شیخ ضمن تقدیر از همکاران بمنظور اجرای این طرح گفت:راهبری این گونه کمپین ها که در راستای مسئولیت اجتماعی سازمان هاست بسیار ارزشمند است و باید برنامه های منسجمی در جهت گسترش فرهنگ کمک به هم نوع اجرا گردد.

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد