× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: يكى از اولويت هاى سازمان بيمه سلامت، استقرار سازمان الكترونيكى است كه اجراى نسخه نويسى الكترونيكى، استحقاق سنجى، نظام ارجاع الكترونيكى و رسيدگى اسناد الكترونيكى از جمله اين موارد است.     به گزارش ثمره نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بیمه سلامت ایران،طاهر موهبتی در نشستی […]

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: يكى از اولويت هاى سازمان بيمه سلامت، استقرار سازمان الكترونيكى است كه اجراى نسخه نويسى الكترونيكى، استحقاق سنجى، نظام ارجاع الكترونيكى و رسيدگى اسناد الكترونيكى از جمله اين موارد است.

 

 

به گزارش ثمره نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بیمه سلامت ایران،طاهر موهبتی در نشستی با اصحاب حوزه سلامت استان گیلان اظهار کرد: یکی از چالش های بیمه سلامت این است که کمتر با مردم و شركاى كارى حرف می زنیم و يكى از برنامه هاى ما اين است كه مشكلات موجود در هر استان را با اعضاى انجمن هاى علمى پزشكى، روساى بيمارستان ها، اعضاى هيئت علمى دانشگاه علوم پزشكى، ارائه دهندگان خدمات سلامت و اصحاب سلامت استان بررسى كنيم.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت افزود:سال ٩٨، سال رفاقت و همدلی است و در شرايط دشوار فعلى نیاز به رفاقت، همدلى و همفكرى داریم. زيرا خرد جمعی کارگشاست و مشکلات با همدلی و همگامى و همفكرى همدیگر برطرف می شود.

وی بيان كرد: تا ٨٠ درصد مصارف بيمه سلامت بر منابع پیشی گرفته با وجود اين كه بودجه طى ٦ سال اخير ٥ برابر شده است.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: هر یک میلیون نفر بیمه شده، ٥٢٨ میلیارد تومان هزینه دارد.

وى با اشاره به آغاز طرح نسخه نویسی الکترونیک افزود: اجراى آزمايشى اين طرح در كرمان انجام و در حال حاضر حداقل در يك شهرستان از هر استان آغاز شده است.

موهبتی اظهار داشت: يكى از اولويت هاى سازمان بيمه سلامت، استقرار سازمان الكترونيكى است كه اجراى نسخه نويسى الكترونيكى، استحقاق سنجى، نظام ارجاع الكترونيكى و رسيدگى اسناد الكترونيكى از جمله اين موارد است.

گفتنى ست در اين نشست ٤ ساعته رييس دانشگاه علوم پزشكى گيلان، اعضاى انجمن هاى علمى پزشكى، روساى سازمان هاى نظام پزشكى استان گيلان، روساى بيمارستان ها، ارائه دهندگان خدمات سلامت و ساير اصحاب سلامت حضور داشتند و مشكلات موجود را با مديرعامل سازمان بيمه سلامت در ميان گذاشته و مورد بحث و بررسى قرار دادند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد