× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

نهمین جلسه آموزشی “رعایت حقوق شهروندی” با حضور داودی مدیرکل رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان شهرداری تهران، ابو تراب معاون پیگیری ویژه اداره کل دفتر شهردار تهران، سید علی مفاخریان شهردار منطقه۹ و جمعی از مدیران شهری در سالن کنفرانس شهرداری منطقه برگزار شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه […]

نهمین جلسه آموزشی “رعایت حقوق شهروندی” با حضور داودی مدیرکل رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان شهرداری تهران، ابو تراب معاون پیگیری ویژه اداره کل دفتر شهردار تهران، سید علی مفاخریان شهردار منطقه۹ و جمعی از مدیران شهری در سالن کنفرانس شهرداری منطقه برگزار شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۹ تهران، سید علی مفاخریان شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: موضوع مربوط به حوزه تخلفات شهرداری تهران در مجموعه دستگاه های خدمت رسان همواره نگاهی توام با مسئولیت پذیری و نظارت بوده است و حضور دستگاه های نظارتی چون حراست و بازرسی و همچنین هیئت تخلفات اداری در مجموعه شهری فضای امنی را برای ارائه خدمات بهتر فراهم می کند.

وی با اشاره به شفاف سازی و سلامت اداری اظهار کرد: مجموعه شهری همواره در حوزه شفاف سازی و ایجاد سلامت اداری پیشرو و پیشگام بوده است که امید است امر مهم خدمت به مردم که هیچ چیز بالاتر از آن نیست، بتواند فضای اداری سالم را فراهم کند و مانع از رشد فساد شود.

شهردار منطقه9 به رسیدگی به تخلفات مطابق با قوانین اشاره کرد و گفت: در مجموعه شهری در بین عده کثیری از همکاران که برای خدمت رسانی موثر تلاش می کنند، معدودی از آن ها دچار تخلفات با مصادیق اداری می شوند و دستگاه ها و هیات های تخلفات اداری مطابق قوانین با آنها برخورد خواهند کرد تا فضایی برای رشد تخلفات و یا مفاسد اداری و اقتصادی و موضوعات مرتبط با این ابعاد در حوزه مجموعه شهری توسعه پیدا نکند.

مفاخریان به نهمین جلسه آموزشی “رعایت حقوق شهروندی” اشاره کرد و گفت: اجرای این جلسه آموزشی طرح بسیار خوبی است که ایجاد شفافیت و سلامت اداری را در حوزه خدمت رسانی به شهروندان افزایش می دهد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه