× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

آیین افتتاحیه نمایشگاه «خانه خوبان» با حضور سعید اوحدی رییس و جمعی از معاونان سازمان فرهنگی هنری، محمدمجتبی حسینی معاون هنری و هادی مظفری مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از هنرمندان تجسمی در گالری پردیس ملت برگزار شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری […]

آیین افتتاحیه نمایشگاه «خانه خوبان» با حضور سعید اوحدی رییس و جمعی از معاونان سازمان فرهنگی هنری، محمدمجتبی حسینی معاون هنری و هادی مظفری مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از هنرمندان تجسمی در گالری پردیس ملت برگزار شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، نمایشگاه و فروش آثار استادان و پیشکسوتان هنرهای تجسمی با عنوان «خانه خوبان» به نفع آسیب‌دیدگان سیل با مشارکت اداره کل هنرهای تجسمی وزارت ارشاد اسلامی، موسسه تصویر شهر، سازمان نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس کشور، خانه سینما و قرارگاه فرهنگی حمایت از سیل زدگان، جمعه ۲۴ خرداد ساعت ۱۷ در گالری پردیس ملت افتتاح شد.

آیین گشایش این نمایشگاه با حضور سعید اوحدی رییس و جمعی از معاونان و مدیران سازمان فرهنگی هنری، هادی مظفری مدیر کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از هنرمندان از جمله کامبیر درم‌بخش، امیراحمد فلسفی، الهه خاتمی، عباس مشهدی‌زاده، غلامرضا نامی، عبدالرحیم سیاهکارزاده و فرزاد ادیبی برگزار شد.

نمایشگاه «خانه خوبان» با ۱۲۵ اثر از هنرهای تجسمی چون؛ نقاشی، خوشنویسی، طراحی، مجسمه‌سازی، کاریکاتور و… به مدت هشت روز از ۲۴ تا ۳۱ خرداد در گالری پردیس ملت برپاست.

در این نمایشگاه ۸۴ هنرمند بین ۵۰ تا ۱۰۰ درصد فروش آثار خود را به آسیب‌دیدگان سیل اهدا می‌کنند.

آثار هنرمندانی چون؛ کامبیز درمبخش، فخر‌الدین فخرالدینی، حسین محجوبی، یدالله کابلی خوانساری، کوروش شیشه‌گران، طاهر شیخ‌الحکمایی، جواد بختیاری، عین‌الدین صادق‌زاده، معصومه مظفری و… در نمایشگاه «خانه خوبان» به نمایش گذاشته شده است.

علاقه‌مندان برای بازدید از نمایشگاه خانه خوبان می‌توانند از ۲۴ تا ۳۱ خرداد به گالری پردیس ملت به نشانی خیابان ولی‌عصر(عج)، بزرگراه نیایش، روبه‌روی کردستان مراجعه کنند.

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد