× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

آثار برگزيده هنرمندان عكاس در مسابقه عكس مترو به مدت يك ماه در ايستگاه‌هاي سرسبز، فرهنگسرا و تهرانپارس و ساير ايستگاه‌هاي متروي تهران براي بازديد شهروندان به نمايش در آمده است. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومي و بين‌الملل شركت راه‌آهن شهري تهران و حومه (مترو)، مهدي خداپرست مدير روابط عمومي و بين‌الملل […]

آثار برگزيده هنرمندان عكاس در مسابقه عكس مترو به مدت يك ماه در ايستگاه‌هاي سرسبز، فرهنگسرا و تهرانپارس و ساير ايستگاه‌هاي متروي تهران براي بازديد شهروندان به نمايش در آمده است.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومي و بين‌الملل شركت راه‌آهن شهري تهران و حومه (مترو)، مهدي خداپرست مدير روابط عمومي و بين‌الملل شركت راه‌آهن شهري تهران و حومه (مترو)،با اشاره به اينكه اين مسابقه كه ارديبهشت ماه سال جاري برگزار شد و يكي از برنامه‌هاي فرهنگی و هنری اين شركت براي شناخت هرچه بيشتر اقدامات انجام شده در بخش‌هاي تجهيزات، تونل و ايستگاه‌هاي خطوط متروي تهران بود ، گفت: از بيش از 600 اثر ارسالي به دبيرخانه مسابقه، فقط 150 اثر به بخش داوري راه يافتند.
به گفته مدير روابط عمومي و بين‌الملل شركت راه‌آهن شهري تهران و حومه (مترو)،60 اثر از آثار برگزيده كه در گالري خانه هنرمندان ايران به نمايش درآمد براي بازديد مسافران و شهروندان نه تنها در ايستگاه‌هاي فوق بلكه در تمامي ايستگاه‌هاي متروي تهران در معرض ديد عموم قرار مي‌گيرد.
خداپرست گفت: هدف از نمايش اين آثار؛ معرفي و نشان دادن تلاش‌هاي مغفول مانده مهندسان، كارگران و پرسنل تلاشگر شركت مترو تهران در ساخت و توسعه حمل و نقل عمومي ريلي (مترو) به شهروندان است.
وي به بخشي از موضوعات اين عكس‌ها اشاره و خاطر نشان كرد: نمايش عمليات حفاري مكانيزه و دستي، نصب تجهيزات و عمليات ساخت ايستگاه‌ها و تونل‌ها در مترو تهران از جمله اين موارد است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد