× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

فرمانده تیپ ۶۵ نیروهای ویژه گفت: نقش شهادت مسیر تعالی و حرکتی جداکننده حق از  باطل و ترسیم نقشه سعادت است

به گزارش ثمره نیوز؛ در آستانه فرا رسیدن ۲۹فروردین ماه سالروز ارتش جمهوری اسلامی ایران امیر سرتیپ علی محمدی فرمانده ویژه ، حجت الاسلام و المسلمین پیری زاده رئیس عقیدتی سیاسی تیپ ۶۵ نیروهای ویژه و هیئت همراه در همراهی عزیز پور سرپرست اداره بنیادشهید و امور ایثارگران پاکدشت و اعضای شورای اسلامی شهر فرون آباد با ۵مادر شهید  مهرعلی فجاره، ایرج شرفی، سلیم جعفرزاده، مصطفی علی اصل طلب و فرامرز گنج نمای باقرجانباز سرافراز ارتش جمهوری اسلامی ایران در شهرستان پاکدشت دیدار کردند.

امیر سرتیپ علی محمدی فرمانده تیپ ۶۵ نیروهای ویژه ظهر امروز در دیدار با خانواده های شهدای نزاجای شهرستان پاکدشت با اشاره به اهمیت درک جایگاه شهدا و فرهنگ ایثار و شهادت اظهار داشت: شهدا  جایگاه ولایت را بخوبی درک کردند تا توانستند به مقام والای شهادت دست یابند.

وی در ادامه با تاکید بر درک صحیح از مسیر سعادت افزود: نقش شهادت مسیر تعالی و حرکتی جداکننده  برای درک صحیح حق از  باطل و ترسیم نقشه سعادت است.

فرمانده تیپ ۶۵ نیروهای ویژه در پایان با گرامیداشت یاد شهدا و ایثارگران و روز ارتش خاطرنشان کرد: نزاجا با تقدیم ۸۹ هزار شهید گلگون کفن در خط مقدم جبهه حق علیه باطل است و با بصیرت در مسیر حقیقی دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی است.

*دیدار با خانواده شهدا تجدید میثاق با آرمانهای شهداست

حجت الاسلام و المسلمین پیری زاده  در ادامه دیدار با اشاره به جان برکفی های نیروهای ویژه ارتش جمهوری اسلامی ایران آنرا یکی از با ارزش ترین نیروهای فدایی انقلاب اسلامی دانست و اظهارداشت: ارتش جمهوری اسلامی ایران از موفق ترین و ارزشمند ترین نیروهای مسلح کشور است و در همین راستا فرا رسیدن روز ۲۹فروردین ماه که نشان و یادآور  عزت و سرافرازی دلیرمردی نیروهای از جان گذشته ارتش است را تبریک عرض می کنم.

وی در ادامه به جان برکفیهای ارتشیان غیرومند ایران اسلامی در همه عرصه ها چون دفاع از کیان کشور و یا در بروز حوادث غیرمترقبه اشاره کرد و افزود:  ارتش جمهوری اسلامی ایران در همه عرصه ها در کنار مردم ایران اسلامی بوده و هست و در این مسیر از جان خود برای دفاع از ولایت و ناموس و کشورش در میدان دفاع از حق برعلیه باطل همیشه جاودان و حاضر است.

رئیس عقیدتی سیاسی تیپ ۶۵ نیروهای ویژه ارتش در ادامه با اشاره به برنامه های درون سازمانی گفت: در همه یگانها در کنار ماموریتهای ذاتی سازمانی دیدار با خانواده شهدا حتما هست. دیدار با خانواده معظم شهدا به دلایل مختلف بسیار سودمند برای خود و دیگران است

پیری زاده در پایان با توجه به دیدار با خانواده شهدا تجدید پیمان با آرمانهای شهداست تصریح کرد: دیدار با خانواده شهدا به نوعی تجدید میثاق با آرمانهای شهداست که هم برای روحیه خود و فعالیت های سازمانی بسیار مفید است و هم نفس گرم مادران و پدران شهدا باعث می شود تا نسبت به اجرای ماموریت های سازمانی بهتر و بیشتر می توانیم انجام وظیفه کنیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: حرکت در مسیر شهدا کمتر از شهادت نیست و باید در این مسیر شهدا را آنگونه که زیستند باید دید و شناخت و این مسیر با قرائت وصیت نامه هایشان و روایت بی خطشه والدین شهدا ممکن است به نوعی دیدار با والدین شهدا درک نگاه وجودی شهدا برای پیدا کردن مسیر هدایت الهی است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه