× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

طاهر موهبتی مديرعامل سازمان بيمه سلامت ايران،بهداشت و درمان را اولين مشكل بازنشستگان دانست و گفت: نظارت بر ارائه خدمات به خصوص به بازنشستگان بايد مورد توجه ويژه قرار گيرد تا مشكلي در درمان نداشته باشند. به گزارش  ثمره نیوز به نقل از آی هینا، طاهر موهبتي مديرعامل سازمان بيمه سلامت ايران،در نشست هم انديشي […]

طاهر موهبتی مديرعامل سازمان بيمه سلامت ايران،بهداشت و درمان را اولين مشكل بازنشستگان دانست و گفت: نظارت بر ارائه خدمات به خصوص به بازنشستگان بايد مورد توجه ويژه قرار گيرد تا مشكلي در درمان نداشته باشند.

به گزارش  ثمره نیوز به نقل از آی هینا، طاهر موهبتي مديرعامل سازمان بيمه سلامت ايران،در نشست هم انديشي با روسا و نمايندگان كانون هاي بازنشستگان كشور كه در محل ستاد اين سازمان برگزار شد، بر تعامل و گفت و گو به خصوص با جامعه هدف بيمه سلامت تاكيد كرد و افزود: بهداشت و درمان اولين مشكل بازنشستگان محسوب مي شود به طوري كه يك سوم هزينه اين گروه به دارو و درمان اختصاص داده مي شود.

وي با اشاره به اينكه دفترچه بيمه بازنشستگان از ١٢ به ١٨ برگ افزايش يافته، گفت: نظارت بر ارائه خدمات به خصوص به بازنشستگان بايد مورد توجه ويژه قرار گيرد تا مشكلي در درمان نداشته باشند، زيرا بيشترين بار مراجعه به بيمارستان ها مربوط به اين گروه است.

مديرعامل سازمان بيمه سلامت بر تكريم و احترام به بازنشستگان تاكيد كرد و افزود: استفاده از تجربه اين گروه در اقدامات و برنامه هاي سازمان مي تواند راهگشا باشد.

در ادامه اين جلسه نمايندگان كانون هاي بازنشستگان كشور مشكلات و مسائل خود را مطرح كردند و قرار شد اين جلسه ها تداوم يافته و كارگروهى با مسئوليت معاونت خدمات بيمه سلامت سازمان بيمه سلامت، راهكارهاى لازم براى ارتقاى كيفى و كمى خدمات به بازنشستگان را بررسى و برنامه لازم را ارائه كنند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد