× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

40 نقطه پرتردد در بخش مرکزی شهر تهران برای نصب سازه های تبلیغاتی انتخابات پنجمین دوره شورایاری از سوی اداره زیبا سازی شهرداری منطقه 11تعیین شد تا کاندیداهای انتخابات شورایاری در این مکان ها تبلیغات خود را اکران کنند. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 11 ، علی اسماعیل زاده […]

40 نقطه پرتردد در بخش مرکزی شهر تهران برای نصب سازه های تبلیغاتی انتخابات پنجمین دوره شورایاری از سوی اداره زیبا سازی شهرداری منطقه 11تعیین شد تا کاندیداهای انتخابات شورایاری در این مکان ها تبلیغات خود را اکران کنند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 11 ، علی اسماعیل زاده مدیر روابط عمومی و رییس کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی هيات اجرائي برگزاري پنجمين دوره انتخابات شوراياري هاي منطقه با اشاره به انتخابات شورایاری که روز جمعه 4 مرداد برگزار خواهد شد؛ گفت: تبلیغات رسمی نامزدهای انتخابات از روز پنج شنبه 27 تیر آغاز خواهد شد وبه مدت یک هفته تا ساعت 24روز پنج شنبه سوم مرداد ادامه خواهد داشت.

اسماعیل زاده با بیان این که داوطلبین انتخابات شورایاری قانونا فقط می توانند در مکان ها و سازه های تبلیغاتی که از سوی مدیریت شهری برای آنان در نظر گرفته شده تبلیغات کنند؛ افزود: در مکان های مشخص شده 2 سازه داربستی در ابعاد 3*2 برای تبلیغات کاندیداهای شورایاری نصب شده است .

وی خاطر نشان کرد:به منظور ساماندهی و مدیریت مناسب تبلیغات کاندیداهای انتخابات شورایاری و با هدف پیش گیری از آغتشاش بصری و کاهش هزینه های پاکسازی در سطح شهر، کاندیداهای شورایاری باید در این سازه های تعیین شده تبلیغات خود را اکران کنند.

مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه 11 با تأکید بر این که لازم است کاندیداها از نصب پوستر و بنرهای تبلیغاتی بر روی دیوارها ومکان های عمومی به غیر از محل های تعیین شده خودداری کنند ؛ عنوان کرد: برابر ماده ۹۲ قانون شهرداری‌ها تبلیغات در معابر شهر به ‌غیراز اماکنی که شهرداری آن‌ها را مجاز شناخته ممنوع است. همچنین طبق تبصره ۲ ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها، نوشتن هر نوع مطلب و یا الصاق هر نوشته‌ای بر روی دیوارهای شهر که مخالف مقررات باشد ممنوع است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد