× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

نشست پژوهشی و نمایشگاه “باغ مدور خاطره” با حضور مهندس محمد بهشتی ؛ شهروزنظری و دکتر بهنام کامرانی از سوی سازمان زیباسازی برگزار می‌شود. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی و اموربین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، این نشست پژوهشی عصر روز چهارشنبه 4 اردیبهشت ماه ساعت 17 در عمارت عین الدوله برگزار می‌شود. […]

نشست پژوهشی و نمایشگاه “باغ مدور خاطره” با حضور مهندس محمد بهشتی ؛ شهروزنظری و دکتر بهنام کامرانی از سوی سازمان زیباسازی برگزار می‌شود.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی و اموربین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، این نشست پژوهشی عصر روز چهارشنبه 4 اردیبهشت ماه ساعت 17 در عمارت عین الدوله برگزار می‌شود.

باغ‌هاى ایرانى اساسى‌ترین عناصر معمارى و تفکر ایرانى هستند و امروزه با توسعه‌ى شهر نشینى و از بین رفتن بسیارى از باغ‌ها و گیاهان، نیاز به شناخت و شناسایى رموز و کارکردهاى آنها دو چندان شده‌است .

نمایشگاه “باغ مدور خاطره” از آثارهنرمندانی خبر می‌دهد که در ناخودآگاهشان؛ توجه به باغ و معماری ایرانی؛ درخاطره ای آشنا؛ با تخیلشان درآمیخته است تا آنجا که یقینا می‌بایست این آثار را سرلوحه شناخت زیبایی‌های شهری قرارداد؛ زیبایی‌هایی که هرچندسرخوش ؛ ولی نشان از رنج وتنهایی انسان دارد وبازتاب فردیت است.

ورود برای عموم در این نشست آزاد است و علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در آن ساعت 17 در عمارت عین الدوله حضور یابند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد