× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

نشست مشترک شهرداری تهران، شرکت آب منطقه ای استان تهران و شرکت آب و فاضلاب استان تهران پیرامون موضوعات مشترک و انجام همکاری های فی مابین برگزار و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران، نشست مشترک شهرداری تهران، شرکت آب منطقه ای استان تهران و شرکت آب و فاضلاب استان تهران با حضور بختیاری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران، سید حسن رضوی، مدیرعامل آب منطقه‌ای استان تهران، عبدالحمید امامی معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران، مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری شهرداری تهران، صفا صبوری، معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران و دیگر مدیران این حوزه ها در محل ساختمان معاونت مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران پیرامون موضوعات مشترک برگزار و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.
در ابتدای این جلسه عبدالحمید امامی، معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران بر انجام همکاری های مشترک و فی مابین تاکید و توضیحاتی را پیرامون تسریع در انجام امور و موارد مورد اشاره و مشترک در این جلسه مطرح کرد.
در ادامه مجتبی یزدانی توضیحاتی را پیرامون موضوعات مختلف حوزه خدمات شهری و اقدامات این معاونت در راستای صرفه جویی در برداشت و مصرف آب پرداخت و گفت: شهرداری تهران در این راستا اقدامات بسیار خوبی را با استفاده از پساب در آبیاری فضای سبز، اجرای سیستم مکانیزه آبیاری، ساماندهی قنوات و چاه ها، استفاده از گونه های گیاهی مناسب و… انجام داده است.
وی در ادامه با اشاره به برگزاری جلسات مستمر در موضوعات مشترک شهرداری تهران و آب و فاضلاب استان تهران، گفت: انشاءالله در این جلسه بتوانیم همکاری های فی مابین و مشترک را به شکل مداوم داشته باشیم.ضمنا پیشنهاد می شود همانطور که در شرکت آب و فاضلاب استان تهران کارگروه مشترکی ایجاد شده است، این کارگروه در شرکت آب منطقه‌ای استان تهران نیز تشکیل شود.همچنین پیشنهاد می شود در خصوص استفاده از پساب؛ تفاهم نامه مشترک فی مابین شهرداری تهران، شرکت آب و فاضلاب استان تهران و شرکت آب منطقه‌ای استان تهران نیز تشکیل شود.
همچنین در این جلسه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران، مدیرعامل آب منطقه‌ای استان تهران و معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود در خصوص موضوعات مختلف مورد اشاره در این جلسه پرداختند.
گفتنی است در این جلسه موضوعاتی چون استفاده از پساب، پرداخت آب بها یا حق النظاره چاه ها، مهندسی رودخانه و شناسایی نقاط حادثه خیز، جلوگیری از ساخت و ساز غیرمجاز و… مطرح و در خصوص موارد فوق بحث و تبادل نظر شد.
برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه