× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مجتبی خانجانی، فرماندار شهرستان بهارستان با سیدعلی لدنی نژادمدیرعامل شرکت آب وفاضلاب جنوبغربی استان تهران نشستی صمیمی برگزار کردند. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی آب و فاضلاب جنوب‌غربی استان تهران، این نشست در راستای هفته صرفه جویی در مصرف آب و برق و با موضوع گزارش از فعالیت های ادارات زیرمجموعه […]

مجتبی خانجانی، فرماندار شهرستان بهارستان با سیدعلی لدنی نژادمدیرعامل شرکت آب وفاضلاب جنوبغربی استان تهران نشستی صمیمی برگزار کردند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی آب و فاضلاب جنوب‌غربی استان تهران، این نشست در راستای هفته صرفه جویی در مصرف آب و برق و با موضوع گزارش از فعالیت های ادارات زیرمجموعه آبفا جهت برطرف نمودن مشکلات آبی در شهرستان بهارستان صورت گرفت.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب جنوبغربی استان تهران در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های این شرکت در شهرستان بهارستان به مشکلات و چالش پیش رو اشاره کرد و اظهار داشت: افزایش رشد جمعیت و ساخت و ساز از یک طرف و کاهش منابع آبی از طرف دیگر، یکی از چالش های اصلی آب در شهرستان بهارستان است.

لدنی نژاد، با تاکید بر اینکه تمام تلاش بنده و همکارانم تامین و توزیع آب شرب بهداشتی برای مشترکین قانونی شرکت آبفا است، ادامه داد: یکی از مهمترین علل مشکلات آبی در این شهرستان وجود انشعابات غیرمجازی می باشد که حدود 7 برابر انشعاب شهروندان قانون مدار از شبکه برداشت آب دارند که این موضوع سبب ناپایداری و برهم زدن تعادل شبکه آبرسانی می گردد.

فرماندار شهرستان بهارستان نیز در این نشست، ضمن قددرانی از مدیر عامل آبفای جنوبغرب استان، با تاکید بر قطع انشعابات غیرمجاز در شهرستان، این اقدام را یکی از راهکارهای حفظ پایداری و استمرار خدمات رسانی دانست.
در این جلسه همچنین نصب منبع ذخیره در ساختمان ها مطابق قوانین، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد