× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مديرعامل شركت راه‌آهن شهري تهران و حومه (مترو) با اعلام خبر نصب و راه اندازي نسل جديد سامانه ايرواشر(مه پاش) در ايستگاه محمديه خط 7 مترو،گفت: اين ايستگاه در بخش سيويل(ساختماني) و تجهيزات بيش از99 درصد پيشرفت دارد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومي و بين‌الملل شركت راه‌آهن شهري تهران و حومه […]

مديرعامل شركت راه‌آهن شهري تهران و حومه (مترو) با اعلام خبر نصب و راه اندازي نسل جديد سامانه ايرواشر(مه پاش) در ايستگاه محمديه خط 7 مترو،گفت: اين ايستگاه در بخش سيويل(ساختماني) و تجهيزات بيش از99 درصد پيشرفت دارد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومي و بين‌الملل شركت راه‌آهن شهري تهران و حومه (مترو)، علي امام مديرعامل شركت راه‌آهن شهري تهران و حومه (مترو)، با اشاره به اينكه اين سامانه بخشي از سيستم تهويه هواي ايستگاه متروي محمديه به شمار مي آيد، گفت: با نصب و راه اندازي اين سامانه ؛ هواي تازه پس از كاهش دما و افزايش رطوبت، براي رفاه حال مسافرين در ايستگاه دميده مي شود.

وي ادامه داد: اين سامانه نسبت به نوع سنتي آن بيش از 70 درصد ، مصرف آب و هزينه هاي بهره برداري را كاهش مي دهد.

وي با اشاره به اينكه توسعه هدفمند خطوط مترو کلید رهایی تهران از مشکلات ترافیکي است، بيان داشت: تكميل و راه‌اندازي ايستگاه محمديه تاثير به سزايي در تسهيل و دسترسي شهروندان منطقه 12 تهران به خطوط مترو دارد.

وي با تاكيد بر اينكه نازك‌كاري و حمل و نصب 8 پله‌برقي اين ايستگاه در مراحل پاياني است، بيان داشت: عمليات نصب تجهيزات سيگنالينگ (سیستم کنترل اتوماتیک قطار)، سيستم تهويه و مخابرات و همچنين سيستم‌هاي اطفاي حريق آبي و هواسازهاي ايستگاه نيز انجام شده است.

وي با اشاره به اينكه توسعه خطوط پر مسافر پايتخت از جمله خطوط 6 و 7 در اولويت كاري ما در سال 98 قراردارد، گفت: ايستگاه محمديه و ايستگاه بسيج از خط 7 متروي تهران در آستانه افتتاح قرار دارند.

خط 7 مترو تهران به‌طول 27 كيلومتر و 22 ايستگاه از ورزشگاه جهان پهلوان تختي در جنوب شرق تهران آغاز و پس از عبور از مناطق پر جمعيتي مانند بزرگراه شهيد آيت‌الله محلاتي، خيابان مولوي، خيابان هلال احمر، خيابان قزوین، بزرگراه شهيد نواب صفوي، خيابان آزادي، ميدان توحيد، برج و بيمارستان ميلاد و ميدان صنعت، به ميدان بوستان در سعادت آباد ختم مي‌شود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد