× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

زنده کردن حس مهم بودن، محترم بودن و مفید بودن در میان شهروندان، سبب بالا رفتن مشارکت مردمی و اجتماعی می‌شود. به گزارش ثمه نیوز به نقل از روابط عمومى سازمان رفاه خدمات و مشاركت‌های اجتماعی شهرداری تهران، جلسه ی هم‌اندیشی با سازمان های درون شهرداری، شرکت های بخش خصوصی و شرکت های دانش بنیان […]

زنده کردن حس مهم بودن، محترم بودن و مفید بودن در میان شهروندان، سبب بالا رفتن مشارکت مردمی و اجتماعی می‌شود.

به گزارش ثمه نیوز به نقل از روابط عمومى سازمان رفاه خدمات و مشاركت‌های اجتماعی شهرداری تهران، جلسه ی هم‌اندیشی با سازمان های درون شهرداری، شرکت های بخش خصوصی و شرکت های دانش بنیان در راستای اهداف و برنامه های سازمان رفاه خدمات و مشارکت‌های اجتماعی برگزار شد.

این نشست به همت معاونت توانمندسازی و کارآفرینی و معاونت رفاه و مشارکت‌های اجتماعی در سالن کنفرانس این سازمان برپا شد.
داوود نوری معاون رفاه خدمات و مشارکت های اجتماعی این سازمان گفت : حوزه‌ی مشارکت‌های اجتماعی در پی سیاست‌گذاری برای جلب هرچه بیشتر مشارکت مردمی، سازمان های مردم نهاد و انجام کارهای داوطلبانه در حوزه مدیریت شهری است.

وی با اشاره به اینکه مردم شهرمان باید با کسب مهارت های شهروندی، از شهرنشینی به شهروندی برسند؛ افزود : در حوزه‌ی مدیریت شهری، ابتدا باید رفتارها توسعه یافته شوند تا کشور به سمت توسعه سوق پیدا کند.

نوری با تاکید بر اینکه ما باید بتوانیم مردم را به انجام مسئولیت های اجتماعی‌شان تشویق کنیم؛ گفت : اگر هم‌اندیشی و همکاری صورت بگیرد علی‌رغم همه ی مشکلات حال حاضر، میتوانیم کارهای بزرگی برای این کشور انجام دهیم.

وی تصریح کرد : کشور ما نرخ جهانی پایینی در حوزه‌ی مشارکت دارد و این مسئله خوشایند نیست؛ لذا باید بتوانیم با بالابردن نرخ مشارکت مردمی از ظرفیت های موجود در جهت بهبود و توسعه کشور استفاده کنیم .

رمضان لطفی معاون کارافرینی و توانمندسازی این سازمان گفت : در مناطق مختلف پایتخت، تعدادی مرکز رشد و فناوری راه اندازی کرده‌ایم و از ایده های شما برای توسعه مشاغل در مناطق مختلف تهران استقبال میکنیم.

رمضانی از ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت : کسانی برنده‌اند که با اولین شکست جا نمیزنند؛ توانمندی‌ها باید به حدی بالا رود که شکست ها مقدمه‌ی پیروزی شوند.

وی با تاکید بر اهمیت همکاری سازمان‌های دولتی و خصوصی در سرعت بخشیدن برای رسیدن به هدف، افزود : ما در معاونت علمی فناوری و ۱۴ ستاد زیرمجموعه آن، برای حل مشکلات استارت‌آپ‌ها آماده ایم.

در ادامه مدیران و صاحبان شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌ها پیشنهادات خود را در راستای دستیابی به اهداف سازمان رفاه خدمات و مشارکت‌های اجتماعی ارائه کردند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد