× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

رییس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران از تایید بودجه پیشنهادی شهرداری در حوزه سازمان ها و شرکت ها برای سال 98 خبر داد.     به گزارش ثمره نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری تهران،مجید فراهانی در جریان صد و سی امین جلسه علنی شورای شهر تهران اظهار کرد: با […]

رییس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران از تایید بودجه پیشنهادی شهرداری در حوزه سازمان ها و شرکت ها برای سال 98 خبر داد.

 

 

به گزارش ثمره نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری تهران،مجید فراهانی در جریان صد و سی امین جلسه علنی شورای شهر تهران اظهار کرد: با عنایت به مصوبات شورا در جریان بررسی بودجه عمومی شهرداری تهران در روز گذشته؛ کلیه اعتبارات مصوب در بخش هزینه ای (کمک شهرداری) و تملک دارائی سرمایه ای (وجوه اداره شده و درآمد کارگزاری ناشی از آن) پس از درج در سامانه بودجه عمومی مستقیماً در جداول بودجه شرکتی منعکس خواهد شد.

وی ادامه داد: این اعتبارات همان اعتبارات دوبار منظور شده است و تغییر آن ها در بودجه عمومی در بودجه شرکتی نیز منعکس خواهد شد.

رییس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران با بیان اینکه اعتبارات پیشنهادی شهرداری در حوزه سازمان ها و شرکت ها برای سال ۱۳۹۸ مورد تایید کمیسیون برنامه و بودجه است، عنوان کرد: سود پیشنهادی شهرداری برای شرکت ها و سازمان ها نیز مورد تایید این کمیسیون است و با توجه به تصویب سرجمع سود شرکت ها و سازمان ها در جدول منابع، هر گونه کاهش در سود یک سازمان و شرکت خاص صرفاً در صورتی قابل بررسی است که میزان افزایش آن در حوزه سازمان ها و شرکت های همان ماموریت پیشنهاد شود، در غیر این صورت پیشنهاد قابل طرح و بررسی نیست.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد