× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز گفت: حسرت گل‌نزدن‌ها به دلمان می‌ماند. به گزارش ثمره نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، رضا مهاجری پس از دیدار تیمش برابر سایپا در نشست خبری حضور پیدا کرد و درمورد این مسابقه اظهار داشت: سایپا در بازی‌های ترکیبی و ارسال از جناحین موفق بوده و معمولاً گل هم زده […]

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز گفت: حسرت گل‌نزدن‌ها به دلمان می‌ماند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، رضا مهاجری پس از دیدار تیمش برابر سایپا در نشست خبری حضور پیدا کرد و درمورد این مسابقه اظهار داشت: سایپا در بازی‌های ترکیبی و ارسال از جناحین موفق بوده و معمولاً گل هم زده است، اما ما به انها فرصتی ندادیم. از طرف ابتدای بازی فرصت خوبی را از دست دادیم. حسرت گل نزدن‌ها به دل‌مان می‌ماند. وقتی مقابل تیمی مانند سایپا در نیمه از موقعیت‌ها را به گل تبدیل نکنید در ادامه به بازیکنان و مربیان تیم فشار وارد می‌شود.

وی ادامه داد: خدا را شکر بازی را کنترل کردیم. در دقیقه 30 بازی اتفاقی در محوطه جریمه افتاد که باید فیلم را بازبینی کنم. می‌گویند اگر در بازی گل نزنی گل خواهی خورد، اما ما امروز نه گلی زدیم و نه خدا را شکر گلی دریافت کردیم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز درخصوص تغییر در ترکیب این تیم گفت: بازیکنان جدیدی که امروز به ترکیب اضافه شدند نمره قبولی گرفتند، اما در زدن ضربه آخر کم آوردیم که دلیلش کم تجربگی، استرس و تمرکز است. بازیکن در طول هفته باید تمرکز داشته باشد که متاسفانه بازیکنان ما ندارند. جوانی و تجربه در رده‌های بعدی قرار دارند و حرف اول را تمرکز می‌زند.

مهاجری ادامه داد: مهدی‌زاده طول زمین سایپا را دوید و نتوانست پاس آخر را به خوبی بدهد. اعتماد به نفس، تمرکز و کیفیت بازیکن خیلی مهم است و از عوامل گلزنی برای هر تیم است که ما در این سه فاکتور ضعف داریم. چند بازیکن اصلی را نداشتیم و وقتی ترکیب تغییر کند باید نظم را حفظ کرد. برای حفظ نظم نباید شعار داد، بلکه باید تاوان داد. امروز بهتر از بازی‌های قبل بودیم. به نظر می‌رسد انگیزه و صرف فعل خواستن در ساق پای بازیکنان جدید بود، اما ظاهراً گل نزدن به امری فراگیر برای تیم ما تبدیل شده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در هفته‌های آینده دفاع اتوبوسی را کنار می‌گذارید یا خیر، تصریح کرد: همه شما کارشناس هستید. یک صحنه را بیاورید که تیم من دفاع اتوبوسی داشته باشد. اگر اینگونه باشد هیچ وقت مالک توپ نمی‌شویم و موقعیتی خلق نمی‌کنیم. مقابل فولاد و پیکان و استقلال را ببینید چند موقعیت داشتیم. ما دفاع اتوبوسی نداریم و این را می‌توان از نوع فوتبال ما فهمید. ما یک تیم کامل نیستیم و به همین دلیل نتایج خوبی هم کسب نمی‌کنیم. بازیکنی که تلاش می‌کند نیازمند حمایت کادر فنی است. تاجایی که بتوانیم این فضا را فراهم می‌کنیم. باید فصل را تمام کرده و تیم را تکمیل کنیم. برای قوی شدن باید رقابت ایجاد کنیم. بازی‌های خارج از خانه فضای بیشتری در اختیار ما قرار می‌گیرد. ما در شوت‌های آخر و دقت و تمرکز مشکل داریم. دقت لازم را در ضربات آخر نداریم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز درخصوص استفاده داوران جوان برای بازی‌های این تیم گفت: حداقل هر5 بازی یک بار داور جوان بیاورند برای ما نه اینکه هر هفته از حضور آنها ضربه بخوریم. امروز اهل شاخه 4 کارته شد و برای بازی‌ بعدی وی را از دست دادیم.

مهاجری درمورد عملکرد سعید مهری، عنوان کرد: هر بازیکنی توانی دارد و ما باید از آن استفاده کنی. مهری شوت‌زن خوبی است. امسال برای اولین بار در لیگ بازی می‌کند و پیشرفت خیلی خوبی داشت. او استعداد زیادی دارد و باید مسیرش را کنترل کند تا به موفقیت‌های بیشتری برسد.

وی درخصوص برنامه 90 اظهار داشت: آنم ارزوست! ماهیت برنامه 90 یک برنامه چالشی است. من به عنوان مربی مورد نقد قرار می‌گرفتم. همه حواسشان را جمع می‌کردند تا اشتباه نکنند. جالی خالی 90 حس می‌شود. امیدوارم سرمایه‌ای که ما در 20 سال داشتیم برگردد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد