× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه 11 گفت: با پایان عملیات مناسب سازی معابر مرکزی شهر تهران که در سال 97 برنامه ریزی شده بود؛ اقدامات عمرانی مناسب سازی بر اساس برنامه زمان بندی شده سال جاری آغاز شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 11 ، محمد علی شاه […]

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه 11 گفت: با پایان عملیات مناسب سازی معابر مرکزی شهر تهران که در سال 97 برنامه ریزی شده بود؛ اقدامات عمرانی مناسب سازی بر اساس برنامه زمان بندی شده سال جاری آغاز شد.
به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 11 ، محمد علی شاه حسینی با شاره به اقدامات مناسب سازی که در سال گذشته توسط معاونت فنی و عمرانی در مرکز شهر تهران انجام شد؛ گفت: معاونت فني و عمراني منطقه 11 در سال 97 جهت رفاه حال معلولين جسمي و حركتي اقدام به مناسب سازي محور خيابان كارگر حد فاصل ميدان انقلاب تا خيابان جمهوري و مناسب سازي ساختمان هاي شماره 1 و 2 شهرداري منطقه 11 و بوستان شهيد حججي کرده است كه در اين رابطه نيز جلسه اي با حضور شهردار منطقه و معاونين جهت اولويت بندي پروژه هاي مناسب سازي سال 98 برگزار شد.
شاه حسینی افزود: این اقدامات در راستای اهداف و برنامه های مدیریت شهری مبنی بر نگهداشت و بهینه سازی معابر انجام شده که شامل اجرای تایل شیار دار برای تردد افراد نابینا ، اصلاح لوله های U شکل برای حرکت راحت تر افراد در استفاده از ویلچر ، همسطح سازی فضای های دارای اختلاف سطح ، مرمت تایل ها و آسفالت معابر ، مرمت جداول ، کف پوش ها و اجرای آسفالت بوده است.
به گفته معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه 11 همسطح سازی ، نصب آبخوری ها و وسایل ورزشی ، اجرای رمپ با شیب مناسب و اجرای امکانات برای استفاده معلولان و افراد کم توان از جمله اقدامات انجام شده در بوستان شهید حججی است که به پایان رسیده.
وی همچنین از برنامه های سال 98 خبر داد و عنوان کرد: مناسب سازی خیابان کارگر حد فاصل خیابان جمهوری تا میدان پاستور و از میدان پاستور تا چهارراه لشکر ، مناسب سازی بوستان امیریه و بوستان مهر ومناسب سازی ساختمان های شهرداری برای استفاده افراد کم توان و معلولان از دیگر برنامه های این معاونت در سال جاری است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد