× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

گلپایگانی با اشاره به اینکه زمانی برای تأکید بر کیفیت یک ساختمان گفته می‌شد که مهندسی ساز است و الان می‌گویند شخصی ساز است، گفت: این وضع افت سرمایه‌های اجتماعی است. به گزارش ثمره نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،عبدالرضا گلپایگانی معاون معماری و شهرسازی شهردار تهران در افتتاحیه چهارمین همایش و نمایشگاه ساختمان […]

گلپایگانی با اشاره به اینکه زمانی برای تأکید بر کیفیت یک ساختمان گفته می‌شد که مهندسی ساز است و الان می‌گویند شخصی ساز است، گفت: این وضع افت سرمایه‌های اجتماعی است.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،عبدالرضا گلپایگانی معاون معماری و شهرسازی شهردار تهران در افتتاحیه چهارمین همایش و نمایشگاه ساختمان پایدار مصرف بهینه انرژی که امروز (دوشنبه چهارم آذرماه) برگزار شد، گفت: طبیعت مانند مادر است و مهرمان بودن با طبیعت همان بهینه سازی مصرف سوخت است.

معاون معماری و شهرسازی شهردار تهران با بیان اینکه در همایش امسال معماری اسلامی و ساختمان پایدار را هم اضافه کردیم، ادامه داد: اگر معماری و شهرسازی با طبیعت مهربان باشد، پایدار خواهد بود.

او تصریح کرد: یکی از رویکرد‌های اساسی مدیریت شهری برنامه کاهش آلودگی زیست محیطی و توجه به اقلیم و ارزش‌های طبیعی شهر تهران است.

گلپایگانی با بیان اینکه این رویکرد در عملکرد‌های گوناگونی باید خود را نشان دهد، اظهار کرد: هم در شهرداری و هم در رود دره‌ها همه این موضوعات به برنامه کاهش آلودگی زیست محیطی باز می‌گردد.

معاون معماری و شهرسازی شهردار تهران با بیان اینکه در سازمان‌های فنی نمونه‌هایی طراحی شده که امیدواریم به اجرا برسد، افزود: رویکرد هوشمندسازی ساختمان هم می‌تواند با ساختمان پایدار مرتبط باشد.

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد