× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

۴ پروژه بزرگ ترافیکی در شهر تهران با هدف ساماندهی و روان سازی تردد وسایل نقلیه در حال اجراست که تا پایان سال ۹۸ به بهره برداری می رسد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران،صفا صبوری معاون فنی و عمران شهرداری تهران در مراسم افتتاح اتصال کندروی شمالی […]

۴ پروژه بزرگ ترافیکی در شهر تهران با هدف ساماندهی و روان سازی تردد وسایل نقلیه در حال اجراست که تا پایان سال ۹۸ به بهره برداری می رسد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران،صفا صبوری معاون فنی و عمران شهرداری تهران در مراسم افتتاح اتصال کندروی شمالی بزرگراه ارتش به بزرگراه امام علی(ع) جنوب که با حضور احسان نوش آبادی مدیر عامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، سیدحمید موسوی شهردار منطقه یک ، مدیران شهری ، خانواده های معظم شهدا و شورایاری محله ازگل بر گزار شد با بیان خبر فوق اظهار داشت: ۴ پروژه بزرگ ترافیکی شهر تهران شامل زیرگذر کوی نصر، زیرگذر استاد معین در خیابان آزادی، فاز یک پروژه شهید بروجردی و شهید رستگاری در حال اجراست که تا پایان سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.

وی با اشاره به افتتاح پروژه اتصال کندروی شمالی بزرگراه ارتش به بزرگراه امام علی (ع) جنوب افزود: یکی از اتصالات بزرگراه ارتش به امام علی(ع) جنوب تکمیل نبود و کسانی که از کندروی شمالی مسیر شرق به غرب بزرگراه ارتش در حرکت بودند امکان تغییر مسیر به سمت امام علی (ع) جنوب را نداشتند که با اقدام شهرداری منطقه یک این پروژه به طول ۲۵۰ متر به بهره برداری رسید و شهروندان می توانند در این مسیر دسترسی ایمن داشته باشند.

شهردار منطقه یک نیز خاطر نشان ساخت:‌ این پروژه با هدف روانسازی جریان ترافیک در محدوده بزرگراه ارتش ، میدان اقدسیه و تقاطع بزرگراه شهید صیاد شیرازی با هزینه ای بالغ بر ۱۳ میلیارد ریال اجرا و به اتمام رسید.

موسوی توسعه فضای سبز را بخش دیگری از اجرای این پروژه دانست و افزود : بیش از ۶ هزار متر مربع فضای سبز در حاشیه این پروژه با غرس ۲ هزار اصله نهال اجرا شد که شامل لچکی ها و زمینی در کنار این پروژه می شد که بعنوان یکی از نقاط بی دفاع شهری محل تجمع معتادین شده بود و برای شهروندان ایجاد نا امنی کرده بود که با پاکسازی وتبدیل آن به فضای سبز بعنوان بخش توسعه یافته به بوستان هفت تیر افزوده شد.

وی افزود: اجرای پل تقاطع غیر همسطح بزرگراه شهید چمران جنوب به خیابان رشیدالدین فضل اله، تکمیل پروژه ۳۵ متری شهید افتخاری و اتصال آن به بزرگراه امام علی (ع) جنوب، اتصال امتداد بزرگراه ارتش به بزرگراه لشگرک از دیگر پروژه های ترافیکی در حال اجرا در منطقه است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد