× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

رضا عبدالملکی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه یک تهران گفت:نگهداشت شهر وظیفه اصلی شهرداری و و رضایتمندی شهروندان ملاک سنجش عملکرد نواحی است. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران، رضا عبد الملکی معاون خدمات شهری و محیط زیست این منطقه در نشستی با شهرداران نواحی […]

رضا عبدالملکی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه یک تهران گفت:نگهداشت شهر وظیفه اصلی شهرداری و و رضایتمندی شهروندان ملاک سنجش عملکرد نواحی است.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران، رضا عبد الملکی معاون خدمات شهری و محیط زیست این منطقه در نشستی با شهرداران نواحی و روسای ادارات آن معاونت که با حضور معاون برنامه ریزی و توسعه شهری و مدیر روابط عمومی منطقه برگزار شد،اظهار داشت:اهتمام در پاکیزگی و نگهداشت شهر با توجه به کلیه اجزای آن از رفت و روب و تدابیر لازم درجمع آوری و دفع پسماندها گرفته تاحفظ آراستگی و زیبایی منظر شهری،زدودن اغتشاشات بصری از چهره محلات،رسیدگی مناسب به فضای سبز ، ساماندهی سدمعبر ها ،توجه مستمر بر وضعیت مسیل ها و… اولویت نخست معاونت خدمات شهری است.

وی گفت: ملاک ارزیابی عملکرد شهرداران نواحی رضایت شهروندان است ونحوه خدمات رسانی درموضوعات نگهداشت شهر ،باید به انتظارات به جا و منطقی شهروندان نزدیک شود.

عبدالملکی افزود:در انجام وظایف سازمانی خود باید به گونه ای عمل نماییم که شهروندان حضور موثر و حساسیت مجموعه مدیریت شهری را در محیط شهری خود حس کنند و همدلانه ماموران خدمتگزار خود را اداره بهتر شهر یاری کنند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد