× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

به منظور خدمات رسانی مناسب به زائرین اربعین حسینی و نگهداشت شهر نجف خدمات رسانی نیروهای خادم شهرداری منطقه یک همراه با سایر نیروهای شهرداری تهران تا بعد از اربعین ادامه دارد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومي شهرداري منطقه يک تهران، رضا عبدالملکی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری این […]

به منظور خدمات رسانی مناسب به زائرین اربعین حسینی و نگهداشت شهر نجف خدمات رسانی نیروهای خادم شهرداری منطقه یک همراه با سایر نیروهای شهرداری تهران تا بعد از اربعین ادامه دارد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومي شهرداري منطقه يک تهران، رضا عبدالملکی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری این منطقه، با اعلام خبر فوق اظهار داشت : بیش از40 نفر از نیروهای انسانی خدمات شهری شهرداری منطقه یک با هدف نگهداشت شهر نجف ، خدمات رسانی مناسب به زائران اربعین حسینی به شهر نجف اعزام شدند.

وی گفت: حضور موثر نیروهای شهرداری تهران، نشان دهنده عشق و ارادات نیروها است که به صورت شبانه روزی از ده روز قبل تا سه روز بعد از اربعین حسینی و به مدت 13 روز به وسیله خادمین اعزامی شهرداری تهران به زائران حرم امام حسین(ع) امکانات رفاهی، فرهنگی و درمانی ارائه می دهند و نیروهای شهرداری منطقه یک نیز در کنار سایر همکاران خود به نگهداشت، پاکیزگی و رفت و روب مشغول هستند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد