× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

محمدرضا جوادی یگانه معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت : آمار انتخابات شورایاری منطقه 5 ،  1185 ثبت نامی و 1144 نفر تایید صلاحیت شده است و 31 رد صلاحیت داشته اند که 25 در صد مشارکت خانم ها را شاهد هستیم و همه اقشار و حداقل دانشجویان با هرجنسیتی در محلات حضور […]

محمدرضا جوادی یگانه معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت : آمار انتخابات شورایاری منطقه 5 ،  1185 ثبت نامی و 1144 نفر تایید صلاحیت شده است و 31 رد صلاحیت داشته اند که 25 در صد مشارکت خانم ها را شاهد هستیم و همه اقشار و حداقل دانشجویان با هرجنسیتی در محلات حضور فعال دارند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از  روابط عمومی شهرداری منطقه 5 تهران، نشست توجیهی کاندیداهای پنجمین دوره انتخابات شورایاری های محلات 29 گانه در منطقه با حضور علیرضا محجوب نماینده مجلس شورای اسلامی ، ابراهیم امینی نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران ، افشین حبیب زاده و مجید فراهانی اعضای شورای اسلامی شهر تهران ، محمد رضا جوادی یگانه معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران ، فریدون حیدری شهردار منطقه ، معاونین و جمعی از مدیران در مجموعه ورزشی شهید کاظمی برگزار شد.

جوادی یگانه معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران ، هم بزرگترین اجتماع انتخاباتی در منطقه 5 را ستودنی دانست و اعلام کرد بعد از منطقه 4 ، منطقه 5 تهران با 29 محله بیشترین میزان ثبت نامی را داشته است .

وی افزود : براساس سوالات مطروحه از طرف مردم ، باید بگویم که رای گیری الکترونیکی بوده و افراد در هر شعبه با ثبت فرد انتخابی در سامانه ، رای خواهند داد.

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت : اصرار شهردار و شورای اسلامی شهر این است که تا حد امکان همه فرصت رقابت داشته باشند و با تشکیل اعتلافات مردمی ، برای خود امکان تبلیغ ایجاد کنید و تا حد امکان از تبلیغات کاغذی استفاده نکنیدواز فضاهایی در سطح محلات نظیر سرای محلات و مساجد  برای گفتگو با مردم بهره مند شوید زیرا این اصل ماجرا است که می خواهیم انجمن هایی ترکیبی تشکیل شده تا مشکلات محلات حل شود.

وی در ادامه افزود : مصوبه شورای شهر است که در امور صرفا محلی نظیر نامگذاری معابر و مرز بندی محلات، شورایاران حتما باید نظر دهند و نقش نظارتی و مشورتی را دارند و اعلام کرد امسال نیز همانند دوره چهارم همان شعب اخذ رای وجود دارد و هیچ شعبه اخذ رای حذف نشده است .

جوادی یگانه گفت : آمار انتخابات شورایاری منطقه 5 ،  1185 ثبت نامی و 1144 نفر تایید صلاحیت شده است و 31 رد صلاحیت داشته اند که 25 در صد مشارکت خانم ها را شاهد هستیم و همه اقشار و حداقل دانشجویان با هرجنسیتی در محلات حضور فعال دارند.

فریدون حیدری شهردار منطقه، مشارکت شهروندان را نعمتی خواند که نصیب شده و افزود: باید قدردان این نعمت بود تا از افکار و نظرات شورایاران و کنشگران اجتماعی استفاده کردتا با تعامل شکل گرفته بین مدیران شهری و مردم ، مشکلات محلات رفع شود .

در این جلسه، بروشور و آیین نامه تبلیغات به حاضرین اعطا و پرسش و پاسخ صمیمانه بین مدیران شهری و کاندیدای شورایاری انجام شد .

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد