× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مسائل و مشکلات مربوط به تامین آب خام مورد نیاز فضای سبز شهرک های منطقه21 در جلسه ای به میزبانی فرمانداری تهران و با حضور معاون فنی و عمرانی فرمانداری تهران، قائم مقام آبفای استان تهران و رحمانی شهردار منطقه21 مورد بررسی قرار گرفت. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21 […]

مسائل و مشکلات مربوط به تامین آب خام مورد نیاز فضای سبز شهرک های منطقه21 در جلسه ای به میزبانی فرمانداری تهران و با حضور معاون فنی و عمرانی فرمانداری تهران، قائم مقام آبفای استان تهران و رحمانی شهردار منطقه21 مورد بررسی قرار گرفت.
به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21 تهران، با حضور آرام معاون فنی و عمرانی فرمانداری تهران، احمدی نسب قائم مقام آبفای استان تهران، رحمانی شهردار ورودی غربی پایتخت و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی جلسه ای با محوریت بررسی “مشکلات تامین آب خام فضای سبز” شهرک های منطقه21 در محل فرمانداری تهران تشکیل شد.


بنا بر این گزارش؛ این نشست هم اندیشی با هدف اصلی “تامین و مدیریت صحیح در مصرف آب خام جهت آبیاری فضای سبز شهرک های موجود در محدوده منطقه21” برگزار شد.
لازم به ذکر است؛ در این نشست، هماهنگی های لازم بین دستگاهی درخصوص نگهداشت مطلوب عرصه فضای سبز تمامی شهرک های منطقه21 با توجه به نیاز آبی درختان و گیاهان همزمان با فرارسیدن فصل تابستان و شروع گرمای هوا، فی مابین مدیریت شهری ورودی غربی پایتخت و سازمان آب انجام شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد