× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

واحدهای تولیدی و کارخانجات صنعتی موجود در محدوده منطقه21 در راستای ایفای هرچه بهتر نقش خود در حوزه مسئولیت های اجتماعی، با همکاری مجموعه مدیریت شهری ورودی غربی پایتخت؛ مشارکتی فعال و مستمر در برپایی “دوشنبه های ورزشی” برای کارکنان و کارگران شاغل در مجموعه های تحت پوشش خود دارند. به گزارش ثمره نیوز به […]

واحدهای تولیدی و کارخانجات صنعتی موجود در محدوده منطقه21 در راستای ایفای هرچه بهتر نقش خود در حوزه مسئولیت های اجتماعی، با همکاری مجموعه مدیریت شهری ورودی غربی پایتخت؛ مشارکتی فعال و مستمر در برپایی “دوشنبه های ورزشی” برای کارکنان و کارگران شاغل در مجموعه های تحت پوشش خود دارند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21 تهران، با فرهنگ سازی و تعامل مطلوبی که از سوی اداره ورزش معاونت امور اجتماعی و فرهنگی این منطقه با واحدهای تولیدی و کارخانجات صنعتی شکل گرفته؛ خوشبختانه شاهد برپایی مستمر و پرشور “پویش دوشنبه های ورزشی” به میزبانی کارخانه ها با هدف ایفای هرچه بهتر نقش آنها در حوزه مسئولیت های اجتماعی شان هستیم.

رویکرد مدیریت شهری منطقه21 بر این است که با برپایی مستمر و پرشور “پویش دوشنبه های ورزشی” در سطح کارخانجات، علاوه بر فرهنگ سازی در بین اقشار مختلف شهروندی، بر تحقق شعار شهردار کلانشهر تهران مبنی بر “تهران؛ شهری برای همه” نیز صحه گذاشته شود که این امر جز در سایه مشارکت جمعی پیش نخواهد رفت.

شایان توجه است؛ از ابتدای امسال تا کنون واحدهای تولیدی و کارخانجات صنعتی موجود در محدوده منطقه21 از جمله شرکت بهنوش ایران، گروه صنعتی ایران خودرو، شرکت سایپا دیزل، داروسازی فارماشیمی و دکتر عبیدی در اجرای “پویش دوشنبه های ورزشی” همراه مدیریت شهری ورودی غربی پایتخت بودند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه