× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

پیرو توافق نامه فیمابین مجموعه شهری و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری مقرر شد تا بستر حمایتی استارت آپ های نوپا در زمینه خدمات نوین شهری فراهم شود. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 9 تهران، شهرداری منطقه9 در نظر دارد تا در سال مزین به شعار ” رونق […]

پیرو توافق نامه فیمابین مجموعه شهری و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری مقرر شد تا بستر حمایتی استارت آپ های نوپا در زمینه خدمات نوین شهری فراهم شود.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 9 تهران، شهرداری منطقه9 در نظر دارد تا در سال مزین به شعار ” رونق تولید” در قدمگاه بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی در راستای تهران هوشمند اقدام به افتتاح پروژه “مرکز فناوری های هوشمند شهری” با کمک سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران و پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف در تاریخ 30 اردیبهشت ماه 98 کند.

شایان ذکر است مجموعه “مرکز فناوری های هوشمند شهری” واقع در بزرگراه آیت الله سعیدی در زمینی به مساحت 1500 متر مربع شامل چهار طبقه و شش سالن با ظرفیت 9 شرکت در فضاهای اختصاصی و 20شرکت در فضاهای اشتراکی جهت استقرار شرکت های دانش بنیان دارای محصول و نوپا می باشد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد