× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

سرپرست فرمانداری اسلامشهر گفت: هیچ ملاحظه و خط قرمزی در زمینه مقابله با ساخت و ساز غیر مجاز در شهرستان نداریم و مدیران مربوطه باید با جدیت به وظایفشان در این حوزه عمل کنند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسلامشهر،حسین حبیبی سرپرست فرمانداری اسلامشهر، در جلسه پیشگیری و مقابله با ساخت و ساز غیر مجاز با بیان مطلب فوق اظهار داشت: وضعیت مناسبی در حوزه ساخت و ساز در شهرستان حاکم نیست، مردم گلایه مند هستند و بعضاً تخلفاتی صورت می گیرد که جان مردم را به مخاطره می اندازد.

وی با بیان ینکه مهمترین اصل در این حوزه، پیشگیری از تخلف و ساخت و ساز غیر مجاز است، گفت: دستگاههای متولی نباید اجازه دهند بنای غیر مجازی ساخته شود. تخریب ساخت و ساز غیر مجاز به تلف شدن سرمایه کشور و اموال مردم می انجامد.

سرپرست فرمانداری اسلامشهر ضمن قدردانی از مدیران و کارشناسانی که به درستی به وظایفشان در زمینه مقابله با ساخت و ساز غیر مجاز عمل می کنند بر ضرورت برخورد قاطع با مدیران متخلف و سهل انگار در این حوزه تاکید کرد و ادامه داد: دستگاههای ذیربط باید به گونه ای عمل کنند که هیچ متخلفی احساس امنیت نداشته باشد.

حبیبی در پایان گفت: جلسات ستاد پیشگیری و مقابله با ساخت و ساز غیر مجاز علاوه بر فرمانداری در بخشداری ها نیز برگزار خواهد شد و موضوعات مربوط به هر یک از بخش ها به صورت ویژه بررسی و پیگیری می شود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه