× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

بخشی زاده با اشاره به توهین رئیس فدراسیون سوارکاری به مردم ترکمن گفت: مردم از اظهارات مسئولی که مسئولیتش ارتباط‌گیری با ظرفیت‌های غنی ترکمن صحرا است آزرده خاطر هستند.     به گزارش ثمره نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها،تاج محمد بخشی زاده نماینده استان گلستان در شورای عالی استان […]

بخشی زاده با اشاره به توهین رئیس فدراسیون سوارکاری به مردم ترکمن گفت: مردم از اظهارات مسئولی که مسئولیتش ارتباط‌گیری با ظرفیت‌های غنی ترکمن صحرا است آزرده خاطر هستند.

 

 

به گزارش ثمره نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها،تاج محمد بخشی زاده نماینده استان گلستان در شورای عالی استان ها در نطق پیش از دستور خود در پانزدهمین اجلاس عمومی شورای عالی استان‌ها که صبح امروز (پنج‌شنبه) در ساختمان قدیم مجلس برگزار شد در انتقاد به توهین رئیس فدراسیون سوارکاری به ترکمن‌ها گفت: ترکمن‌ها مردمی خوب، آرام، بافرهنگ و آینه نوع‌دوستی و صداقت مردم بزرگ ایران هستند که همیشه از ایران و نظام جمهوری اسلامی دفاع کرده و در راستای اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی گام برداشته اند.

بخشی زاده بابیان اینکه خوشی و شادکامی تمام ایرانیان همیشه از خواسته‌های ترکمن‌ها بوده است بیان کرد: متأسفانه در چند روز اخیر مسئولی نابخرد با سخنان خود دل این مردم مهربان، وحدت‌گرا و نجیب را آزرده است.

وی بابیان اینکه مسئولیت اصلی این مسئول ارتباط‌گیری مستقیم با مواهب خدادادی ترکمن صحرا است گفت: ضمن تقبیح و محکوم کردن اظهارات رئیس فدراسیون سوارکاری از وزیر محترم ورزش و جوانان درخواست می‌کنم با عنایت به نام اعظم الله و نص صریح کلام الله مجید نسبت به تحقیق و روشن نمودن زوایای این توهین و کشف حقیقت و برخورد شایسته و بایسته این مسئول که مرتکب چنین خطایی شده است را انجام داده و مراتب را به اطلاع شورای عالی استان ها برساند.

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد