× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مراسم تودیع و تکریم مرتضی رحمان زاده، شهردار منطقه ۱۳ و معارفه مجتبی شکری، شهردار جدید منطقه با حضور مصطفی سلیمی معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران برگزار شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳تهران، مصطفی سلیمی ، معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران در این مراسم ضمن تشکر از مجموعه شهرداری این منطقه،  با بیان اینکه منطقه۱۳ در موضوعات مختلف و متعدد رتبه های برتر را کسب نموده است، گفت: رضایت آحاد مردم در طی این مدت نشانه موفقیت مرتضی رحمان زاده و تیم همراهشان در اداره امور محوله بوده است .

وی در سخنان خود از موضوع آلودگی هوا و ترافیک به عنوان دو معضل بزرگ مردم در تهران یاد کرد و افزود: در حال حاضر کسب درآمدهای پایدار از مشکلات اساسی شهرداری تهران است و این مسائل بایستی به عنوان موضوع اساسی و محوری در دستور کار شهرداران مناطق قرار گیرد.

سلیمی همچنین به کارنامه درخشان دکتر شکری در اداره کل حریم تهران اشاره کرد و از ایشان خواست تا همچون گذشته در حفظ اراضی طبیعی و جلوگیری از دست اندازی به حریم منطقه تلاش نماید.

مجتبی شکری، شهردار جدید منطقه۱۳ در این مراسم گفت: مفتخرم که در منطقه ای هستم که اولا پیشگامان انقلاب اسلامی هستند و ثانیا همکاران خوب و ارزشی در منطقه حضور دارند که تحولات خوبی را رقم زده اند.

وی افزود: فرصت کوتاهی برای خدمت به مردم وجود دارد و باید آن را غنیمت شماریم تا خدمتی ماندگار داشته باشیم.

شهردار منطقه۱۳در عین حال از معاونین حاضر در جلسه خواست تا برنامه های خود را با اولویت برنامه های سه ماهه پایان سال اعلام تا این برنامه ها هرچه سریعتر در جهت خدمت به شهروندان عملیاتی شود.

لازم به ذکر است در آغاز این جلسه مرتضی رحمان زاده، شهردار سابق منطقه، گزارشی اجمالی از اقدامات صورت گرفته در دوران مدیریتی خود را ارائه نمود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه