× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مدیر کل بیمه سلامت استان تهران با اشاره به اینکه مراکز درمانی دولتی ۴۵ روز فرصت دارند تا اسناد خود را به بیمه سلامت ارسال کنند، گفت: براساس قانون این سازمان یک ماه فرصت دارد تا به وضع اسناد رسیدگی کند. به گزارش ثمره نیوز به نقل از آی هینا،کوروش فرزین مدیر کل بیمه سلامت […]

مدیر کل بیمه سلامت استان تهران با اشاره به اینکه مراکز درمانی دولتی ۴۵ روز فرصت دارند تا اسناد خود را به بیمه سلامت ارسال کنند، گفت: براساس قانون این سازمان یک ماه فرصت دارد تا به وضع اسناد رسیدگی کند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از آی هینا،کوروش فرزین مدیر کل بیمه سلامت استان تهران،در خصوص آخرین وضعیت پرداخت مطالبات مراکز درمانی و داروخانه‌ها بیان کرد: مطالبات دارویی سال ۹۷ داروخانه‌ها  تا پایان آذر و مطالبات سال ۹۸ در ماه‌های فروردین و اردیبهشت پرداخت شده است.همچنین علی الحساب ۷۰ درصد از مطالبات بیمارستان‌های دولتی در فروردین سال 98 بدون بررسی اسناد پرداخت شده است.

مدیر کل بیمه سلامت استان تهران افزود: درحال حاضر داروخانه هایی که دربخش خصوصی داروهای بیماران خاص راتامین می کنند با مشکلاتی روبه رو هستند، اما مطالبات این بخش هم توسط بیمه سلامت تا پایان اردیبهشت پرداخت شده است؛ ضمن اینکه بخش قابل توجهی از داروهای بیماران خاص دراستان تهران از طریق داروخانه های بیمارستان های خصوصی تامین می شود.

دکتر فرزین گفت: همچنین مطالبات فروردین ماه  داروخانه‌ها و مراکز درمانی بخش بستری و سرپایی دولتی به صورت علی‌الحساب، پرداخت شده است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد