× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مجمع عمومی سالیانه اتحادیه آرامستان های سراسر کشور با حضور مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و با هدف انتقال تجربیات بزرگترین آرامستان کشور به سایر آرامستان ها در شهر تاریخی همدان برگزار شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س) تهران، در این گردهمایی سالیانه سعید خال مدیر عامل سازمان […]

مجمع عمومی سالیانه اتحادیه آرامستان های سراسر کشور با حضور مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و با هدف انتقال تجربیات بزرگترین آرامستان کشور به سایر آرامستان ها در شهر تاریخی همدان برگزار شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س) تهران، در این گردهمایی سالیانه سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) ضمن سخنانی در خصوص تجربیات ارزشمند و منحصر به فرد سازمان بهشت زهرا(س) به عنوان بزرگترین آرامستان کشور گفت: سازمان بهشت زهرا(س) از تبادل نظر و ارائه راهکار‌های جدید با سایر آرامستان‌های کشور استقبال می‌کند و آمادگی دارد تجربیات جدید خود را در اختیار سایر آرامستان‌ها قرار دهد.

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) به تجربیات این سازمان در برنامه های فرهنگی اشاره کرد و افزود: جمع آوری کتاب خاطرات پرسنل شریف سازمان، ارتقا سطح منزلت شخصی همکاران و همچنین رفاه و تکریم پرسنل از جمله کارهایی است که می توان در جهت رفاه حال پرسنل انجام داد.

وی ادامه داد: تأکید بر ارزشمند بودن کار تطهیرکنندگی و اینکه ما باید قدر خودمان و کار ارزشمند و شرعی که انجام می دهیم بدانیم و این موضوع را باید برای همکاران خدمان و همچنین شهروندان تبیین کنیم.

وی ایجاد ‘کانون تطهیر کنندگان داوطلب’ توسط سازمان بهشت زهرا(س) را یکی از ازرشمندترین اقدامات و تجربیات این سازمان در جهت جلب مشارکت مردم عنوان کرد و یادآور شد: شرکت کنندگان در این طرح پس از گذراندن مراحل تئوری و عملی وارد سالن‌های تطهیر شده و امور تطهیر اموات که کار شرعی و واجب کفایی است را به صورت داوطلبانه انجام می‌دهند.

در پایان دکتر سعید خال مجدداً بر آمادگی بهشت زهرا(س)برای در اختیار قراردادن تجربیات خود به سایر آرامستانها تأکید و در خصوص پرسشهایی که سایر آرامستان ها در خصوص مسائل فنی داشتند توضیحاتی ارائه کرد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد