× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

تابلوهای دیوار کوب نام شهدا در معابر شهری منطقه یک همگی با کلمه”شهید” متبرک شده است و در کنار آنها تابلوهای هدایت مسیر ترافیکی (پرچمی) با هدف راهنمایی مسافرین به معبر مربوطه نصب شده که در تعداد معدودی از آنها تنها نام خود شهید درج و یا فاقد کلمه “شهید” است. به گزارش ثمره نیوز […]

تابلوهای دیوار کوب نام شهدا در معابر شهری منطقه یک همگی با کلمه”شهید” متبرک شده است و در کنار آنها تابلوهای هدایت مسیر ترافیکی (پرچمی) با هدف راهنمایی مسافرین به معبر مربوطه نصب شده که در تعداد معدودی از آنها تنها نام خود شهید درج و یا فاقد کلمه “شهید” است.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران، مجید صالحی مدیر روابط عمومی این منطقه در پاسخ به مطالب درج شده در برخی شبکه های مجازی مبنی بر “حذف کلمه ” شهید” از تابلوهای معابر شهری” با بیان توضیح فوق اظهار داشت:تمامی تابلوهای دیوار کوب مسیر که توسط اداره زیباسازی شهرداری منطقه یک در ابتدای خیابان و کوچه ها نصب شده مزین و متبرک به کلمه و نام “شهید” است و تنها تعداد انگشت شمار از تابلوهای هدایت مسیر که قدیمی بوده و توسط پیمانکار ترافیک بیش از ۵ سال پیش برای راهنمایی بیشتر شهروندان به صورت پرچمی نصب شده فاقد کلمه”شهید” است .

صالحی با اشاره به این مطلب که تصاویر خبر منتشره مربوط به ناحیه ۲ بوده که شهردار این ناحیه فرزند شهید است تاکید کرد : مدیریت شهری منطقه یک بر حفظ و صیانت از نام و یاد شهیدان تاکید داشته و اماکن و معابر سطح منطقه را با مزین شدن به نام شهدا متبرک می داند.

وی در ادامه افزود: به طور قطع ایثارگری ها و فداکاری شهیدان و خانواده معزز ایشان نگهدارنده انقلاب اسلامی و آرمان های دفاع مقدس است و مزین کردن معابر به نام این عزیزان کمترین اقدام مدیریت شهری است.

وی افزود : ۴۰۹ معبر در این منطقه متبرک به نام شهید است که برای این معابر بالغ بر یک هزار و 400 تابلو دیوارکوب و ۱ هزار تابلو ترافیکی نصب شده که تعداد انگشت شمار از این تابلوها بدلایل مختلف فاقد کلمه “شهید ” است که با پی گیری های انجام شده و حسب دستور شهردار منطقه یک تمامی معابر پایش و این موارد شناسایی و رفع شده است و این موضوع می تواند در سایر نقاط شهر نیز تکرار شده باشد که شهروندان می توانند به سامانه ۱۳۷ اطلاع دهند .

مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه یک افزود: در وضعیت کنونی که همگی نیازمند همدلی و همکاری هستیم ایجاد فضاهای اینچنینی مشکلی را حل نمی کند و همه ما می دانیم که هرچه داریم از برکت خون شهدا ست .

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد