× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

عبدالحسین رامشی مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان تهران در مراسم معارفه رئیس بازرسی ثبت اسناد و املاک استان تهران گفت:نظارت و بازرسی جهت پیشگیری از فساد یکی از ارکان سند تحول قضایی است. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان تهران،عبدالحسین رامشی ، مدیرکل ثبت […]

عبدالحسین رامشی مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان تهران در مراسم معارفه رئیس بازرسی ثبت اسناد و املاک استان تهران گفت:نظارت و بازرسی جهت پیشگیری از فساد یکی از ارکان سند تحول قضایی است.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان تهران،عبدالحسین رامشی ، مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان تهران اداره بازرسی را یکی از بخش های مهم و کارآمد و نقش آن را در سالم سازی ، کارآمدی و ارتقاء سلامت اداری حائز اهمیت برشمرد و افزود ؛ نظارت دقیق و بازرسی مسئولانه و کارشناسی علاوه بر جلوگیری از فساد که یکی از موضوعات مهم سند تحول دستگاه قضائی توسط ریاست معظم قوه قضائیه مطرح شده ، می تواند در آسیب شناسی و بهبود عملکرد مؤثر باشد .

عبدالحسین رامشی خاطرنشان کرد ، بازرسی و پایش عملکرد هیچ گاه برای مچ گیری نیست . لکن برای شناسایی کمبودها و آسیب ها و رصد درست فعالیت های یک مجموعه است . لذا از واحد بازرسی انتظار می رود با برنامه ریزی و انسجام امور در راستای ارائه خدمات سریع و پاسخگویی مطلوب به مراجعان اقدام نمایند .

در این مراسم ضمن قدردانی از خدمات ملیحه سنجری در مدت مدیریت ایشان ، امیر مسعود فاطمیان بعنوان رئیس جدید اداره بازرسی ثبت اسناد و املاک استان تهران معرفی شد .

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد