× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: تصفیه‌خانه شماره ۶ غرب تهران تا اواخر خرداد سال جاری وارد مدار می شود و همچنین قرار است تصفیه‌خانه فاضلاب بزرگ پایتخت با هزینه ۲۰۰۰ میلیارد تومانی وارد مدار شود.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان تهران،محمدرضا بختیاری مدیرعامل شرکت آبفای استان تهران با اشاره به نامگذاری سال توسط رهبر انقلاب و برنامه‌های پیش رو گفت: همه ساله رهبر انقلاب سال های اقتصادی خوبی نامگذاری می کنند و امسال هم که با عنوان جهش تولید نام‌گذاری شده باید تلاش برای رونق تولید و فعال‌شدن به‌خصوص در صنعت آب هم مضاعف شود.

او ادامه داد: سال گذشته تصفیه خانه هفتم در مدار قرار گرفت که یکی از کار های بزرگی بود که براساس تحقق شعار رونق تولید در صنعت آب کشور انجام شد.

بختیاری اظهار کرد: امسال هم قرار است تصفیه‌خانه شماره ۶ غرب تهران تا اواخر خرداد وارد مدار شود و همچنین قرار است تصفیه‌خانه فاضلاب بزرگ پایتخت با هزینه ۲۰۰۰ میلیارد تومانی وارد مدار شود.

مدیرعامل آبفای استان تهران افزود: با توجه به تحریم‌های ظالمانه باید عمده برنامه‌های کشور معطوف به بهبود وضعیت اقتصادی باشد، بنابراین یکی از کارها و هدف‌های بزرگ ما باید بر اساس جهش تولید باشد، هر چه از نظر اقتصادی قوی‌تر باشیم در مباحث دیگر هم غنی‌تر می‌شویم.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه