× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مدیرعامل شركت واحد اتوبوس‌رانی شهر تهران بر ضرورت توسعه حمل‌ونقل عمومی و كارآمد تاكید كرد و گفت: ١٣ دستگاه اتوبوس دو كابین و ١١٧ دستگاه مینی‌بوس به چرخه عمومی پایتخت ملحق می‌شوند. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی معاونت حمل‌ونقل و ترافیك شهرداری تهران، پیمان سنندجی مدیرعامل شركت واحد اتوبوس‌رانی شهر تهران،صبح […]

مدیرعامل شركت واحد اتوبوس‌رانی شهر تهران بر ضرورت توسعه حمل‌ونقل عمومی و كارآمد تاكید كرد و گفت: ١٣ دستگاه اتوبوس دو كابین و ١١٧ دستگاه مینی‌بوس به چرخه عمومی پایتخت ملحق می‌شوند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی معاونت حمل‌ونقل و ترافیك شهرداری تهران، پیمان سنندجی مدیرعامل شركت واحد اتوبوس‌رانی شهر تهران،صبح امروز در آیین بهره‌برداری و توسعه ناوگان شركت واحد اتوبوس‌رانی شهر تهران كه با حضور پیروز حناچی، شهردار تهران و پورسیدآقایی، معاون حمل‌ونقل و ترافیك شهرداری برگزار شد گفت: ٦٠ درصد ناوگان اتوبوس‌رانی در حال حاضر فرسوده است. به‌رغم تمام تلاش‌ها برای نوسازی ناوگان، متاسفانه هنوز با فرسودگی ناوگان دست به گریبانیم گرچه با پیگیری‌های صورت گرفته و جلسات متعددی كه در این زمینه برگزارشده، امیدواریم شاهد توسعه و نوسازی ناوگان از محل یارانه سوخت تا پایان سال باشیم.

وی از خرید ١٣ دستگاه اتوبوس دو كابین جدید از محل عوارض طرح ترافیك خبر داد و گفت: بیش از ٤٠ میلیارد تومان برای خرید اتوبوس‌های دوكابین جدید هزینه شده است.

مدیرعامل شركت واحد اتوبوس‌رانی شهر تهران با بیان این‌كه، جای مینی‌بوس در چرخه‌ی حمل‌ونقل عمومی شهر تهران خالی بود تصریح كرد: ١١٧ دستگاه مینی‌بوس از طریق بخش خصوصی خریداری‌شده كه در خطوط طراحی‌شده به‌کارگیری خواهند شد.

سنندجی اظهارداشت: خرید و تامین ٥٠٠ دستگاه مینی‌بوس دیگر در دستور كار قرار دارد كه امیدواریم با حمایت بخش خصوصی و تعامل خودروسازان تا پایان سال به چرخه عمومی پایتخت ملحق شوند.

مدیرعامل شركت واحد اتوبوس‌رانی شهر تهران در ادامه از تكمیل طرح راه‌اندازی سیستم هوشمندِ اعلام نام ایستگاه در خطوط تندرو خبر داد و گفت: گرچه پیش از این وعده داده بودم تا پایان اردیبهشت‌ماه تمامی خطوط تندرو به این سیستم تجهیز خواهند شد اما با وجود تحریم‌ها تكمیل تمامی خطوط اندكی زمان‌بر شده و تا پایان تیرماه تمامی خطوط تندروی پایتخت به سیستم هوشمندِ اعلامِ صوت، مجهز خواهند شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد