× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از رونمایی تلویزیون شهری پلازای میدان هفت تیر خبر داد و گفت: سازمان زیباسازی شهر تهران در راستای تکمیل و تجهیز پلازای هفت تیر که اخیرا افتتاح شد، نصب تلویزیون شهری بزرگ در این پلازا را در دستور خود کار قرار داده است. به گزارش ثمره نیوز به نقل از […]

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از رونمایی تلویزیون شهری پلازای میدان هفت تیر خبر داد و گفت: سازمان زیباسازی شهر تهران در راستای تکمیل و تجهیز پلازای هفت تیر که اخیرا افتتاح شد، نصب تلویزیون شهری بزرگ در این پلازا را در دستور خود کار قرار داده است.
به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، برزین ضرغامی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران ، با بیان این مطلب ادامه داد: خوشبختانه در کوتاه ترین زمان ممکن طراحی و جانمایی این تلویزیون شهری انجام و عملیات اجرایی سازه آن آغاز شده است و امیدواریم در کوتاهترین زمان ممکن این موضوع محقق شود.
وی هدف از طراحی و جانمایی این تلویزیون بزرگ شهری را ایجاد فضای جذاب شهری برای شهروندان اعلام کرد و افزود: با این کار امیدواریم که بتوانیم فرصت تماشای عمومی رویدادهای ورزشی ملی چون فوتبال و والیبال را برای شهروندان ایجاد کنیم.
مدیرعامل سازمان زیباسازی همچنین به انتشار فراخوان طراحی المان این میدان توسط سازمان زیباسازی اشاره کرد و گفت: سازمان زباسازی در پی ایجاد پلازای هفت تیر به عنوان یک فضای عمومی به منظور ایجاد پاتوق شهری برای افزایش حضور شهروندان، فراخوان طراحی المان یادبود پلازای میدان هفت تیر را منتشر کرده است.
ضرغامی از هنرمندان و طراحان دعوت کرد تا با شرکت در این فراخوان، طرح های فاخر و در خور نام این میدان را به دبیرخانه این فراخوان در عمارت عین الدوله ارسال کنند تا از میان آثار ارسالی بهترین اثر پس از بررسی های کارشناسانه و تخصصی برای جانمایی در این میدان انتخاب و ساخته شود.
وی در این خصوص همچنین افزود: ار آنجا که هنرمندان بسیاری از این فراخوان استقبال کردند، سازمان زیباسازی شهر تهران تصمیم گرفته است مهلت ارسال طرح ها را تا 20 مرداد ماه 98 تمدید کند تا هنرمندان فرصت بیشتری برای ارائه آثار بهتر داشته باشند.
برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد