× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مدیر عامل سازمان زیباسازی شهر تهران، گفت: دومین نمایشگاه نقاشی هنرمندان طیف اوتیسم (طیف مهر) اوایل مهر ماه برگزار می شود و ما می خواهیم فرصتی در اختیار این هنرمندان قرار دهیم زیرا آن ها هم از فضای شهری سهم دارند و ما این فضا را در اختیار آن ها قرار می دهیم. به گزارش […]

مدیر عامل سازمان زیباسازی شهر تهران، گفت: دومین نمایشگاه نقاشی هنرمندان طیف اوتیسم (طیف مهر) اوایل مهر ماه برگزار می شود و ما می خواهیم فرصتی در اختیار این هنرمندان قرار دهیم زیرا آن ها هم از فضای شهری سهم دارند و ما این فضا را در اختیار آن ها قرار می دهیم.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، برزین ضرغامی مدیرعامل سازمان زیبا سازی شهر تهران، درباره دومین نمایشگاه نقاشی هنرمندان طیف اوتیسم (طیف مهر) گفت: ما در کنار فعالیت هنر شهری که با هنرمندان حرفه ای همکاری و مشارکت می کنیم در تلاش هستیم با انجمن های مختلف نیز این مشارکت ها صورت گیرد.

ضرغامی در ادامه بیان کرد: هدف ما استفاده از هنر هنرمندان در فضای شهری است تا مورد استفاده شهروندان هم قرار گیرد. همچنین با انجمن های مختلف که شامل اقشار خاص می شوند از جمله کودکان کار، اوتیسم و ….در ارتباط هستیم تا از آثار این هنرمندان هم استفاده شود.

مدیر عامل سازمان زیباسازی شهر تهران، تاکید کرد: ما در طول سال با برخی از این انجمن ها مشارکت می کنیم که گاهی آثار به صورت نمایشگاه در معرض دید مردم قرار می گیرد و گاهی در فضای شهری و بوستان ها نصب می شوند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: دومین نمایشگاه نقاشی هنرمندان طیف اوتیسم (طیف مهر) اوایل مهر ماه برگزار می شود و ما می خواهیم فرصتی در اختیار این هنرمندان قرار دهیم زیرا آن ها هم از این فضا سهم دارند و ما این فضا را در اختیار آن ها قرار می دهیم.

ضرغامی در پایان گفت: این فرصت و فعالیت اجتماعی در روحیه این هنرمندان مبتلا به اوتیسم نقش مهمی دارد و تاثیر مثبتی در روحیه، فعالیت و زندگی آنها خواهد گذاشت. همچنین آثار آنها می تواند برای شهروندان و هنرمندان مشابه آنها الهام بخش باشد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد