× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

همزمان با احداث پیاده‌راه تاراز در حاشیه دریاچه خلیج فارس در منطقه 22 و به منظور گرامیداشت نام آوران و مشاهیر ایل بختیاری، سازمان زیباسازی شهر تهران برای دریافت طرح سردیس نامداران ایل بختیاری فراخوان داد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، برزین ضرغامی […]

همزمان با احداث پیاده‌راه تاراز در حاشیه دریاچه خلیج فارس در منطقه 22 و به منظور گرامیداشت نام آوران و مشاهیر ایل بختیاری، سازمان زیباسازی شهر تهران برای دریافت طرح سردیس نامداران ایل بختیاری فراخوان داد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، برزین ضرغامی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران، با اعلام این خبر گفت: قرار است با احداث پیاده‌راه تاراز در حاشیه دریاچه خلیج فارس، سردیس چهار تن از نامداران و مشاهیر ایل بختیاری همچون؛ سردار مریم، علیمردان خان، بهمن علاء‌الدین و قیصرامین پور پس از ساخت در این محل نصب و به نمایش گذاشته شود.

وی ادامه داد: به این جهت هنرمندان مجسمه ساز می‌توانند با خلق اثری هنرمندانه و با در نظر گرفتن شرایط فراخوان، ماکت آثار پیشنهادی خود را به مرکز فعالیت‌های مجسمه سازی شهر تهران ارسال و در این فراخوان شرکت کنند.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران درباره نحوه ثبت نام و شرکت در این فراخوان گفت: هنرمندان برای آگاهی از نحوه ثبت نام در این فراخوان و همچنین ارایه طرح می‌توانند با مراجعه به مرکز فعالیت‌های مجسمه سازی یعنی عمارت «عین الدوله» و تحویل ماکت حجمی و تکمیل فرم ثبت نام در این فراخوان شرکت کنند.

یه گفته ضرغامی براساس شاخص‌های اعلام شده در این فراخوان هنرمندان می توانند برای خلق اثر زیبا و خلاقانه در طراحی هایشان زندگینامه و نمادهای شخصیتی و محیط زندگی هر یک از این شخصیت‌ها را مبنا قرار دهند.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران درباره نحوه داوری و انتخاب آثار گفت: نگاه هنرمندانه و خلاق هنرمند و طراحی و اجرای حرفه‌ای از سوی شورای تخصصی آثار حجمی‌انجام مورد داوری قرار می گیرد. ضمن اینکه خرید طرح منتخب، پس از طی فرآیند کارشناسی، قیمت گذاری و توافق نهایی با هنرمند و تأمین اعتبارات مورد نیاز انجام می شود.

گفتنی است هنرمندان داوطلب برای شرکت در این فراخوان تا 7 مهر برای ثبت نام مهلت دارند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد