× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

برزین ضرغامی مدیرعامل سازمان زیبا سازی شهر تهران گفت: در آستانه رحلت حضرت رسول (ص)، شهادت امام حسن مجتبی(علیه السلام) و امام رضا(علیه السلام) طرح هایی در سطح شهر با عنوان “خاندان رحمت”نصب می شوند. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، برزین ضرغامی مدیرعامل […]

برزین ضرغامی مدیرعامل سازمان زیبا سازی شهر تهران گفت: در آستانه رحلت حضرت رسول (ص)، شهادت امام حسن مجتبی(علیه السلام) و امام رضا(علیه السلام) طرح هایی در سطح شهر با عنوان “خاندان رحمت”نصب می شوند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، برزین ضرغامی مدیرعامل سازمان زیبا سازی شهر تهران، درباره اکران های فرهنگی در روزهای پایانی ماه صفر، افزود: در آستانه رحلت حضرت رسول (ص)، شهادت امام حسن مجتبی(علیه السلام) و امام رضا (علیه السلام) وطرح هایی در سطح شهر نصب می شوند که سعی شده در این مناسبت ها بیشتر از فرمایشات پیامبر اکرم، کریم اهل بین و ثامن الحجج استفاده شود.

ضرغامی در ادامه بیان کرد: احادیثی انتخاب کردیم که برای جامعه امروزی کاربردی تر است و اثرگذاری بیشتری دارند. این احادیث درباره راستگویی، صله رحم، خوش اخلاقی، گذشت، بخشش و … است.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران ادامه داد: ما سعی کردیم در سه سطح مختلف که شامل خوشنویسی، طراحی گرافیک برای اسامی بزرگان و تصاویری مانند حرم ها که مردم با آن انس دارند، طرح ها را اکران کنیم.

ضرغامی تاکید کرد: عنوان این اکران ها “خاندان رحمت” است زیرا با این عنوان میهمان خوان کرم پیشوایان دینی می شویم. این طرح ها از دوم آبان ماه سال جاری تا پایان صفر در کل سطح شهر اکران می شوند.

ضرغامی در پایان گفت: بیش از ۲۰ طرح در سطح شهر اکران می شوند و این موضوع هر ساله اتفاق می افتد و این اکران ها در سال های آینده هم ادامه دار خواهد بود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد