× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران گفت: در آستانه فرا رسیدن روز 9 دی ماه و به منظور تجدید میثاق با آرمان‌های امام و رهبری، کارگاه گرافیک و کارتون با موضوع دهه فجر برگزار می‌شود. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی ‌و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران،برزین ضرغامی‌با بیان این مطلب افزود: […]

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران گفت: در آستانه فرا رسیدن روز 9 دی ماه و به منظور تجدید میثاق با آرمان‌های امام و رهبری، کارگاه گرافیک و کارتون با موضوع دهه فجر برگزار می‌شود.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی ‌و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران،برزین ضرغامی‌با بیان این مطلب افزود: کارگاه گرافیک و کارتون با موضوع دهه فجر و در آستانه فرارسیدن سالروز 9 دی ماه، از 4 تا 6 دی‌ماه با حضور 41 هنرمند از سراسر کشور و در محل موزه عبرت برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: این هنرمندان که طی فراخوانی آثارشان را ارسال کرده و انتخاب شدند زیر نظر اساتیدی نظیر دوست محمدی، سید حسن موسی زاده و مهدی شجاعی طباطبائی به رقابت خواهند پرداخت.

ضرغامی ‌درباره چرایی انتخاب موزه عبرت به عنوان محل برگزاری این کارگاه، توضیح داد: دلیل انتخاب موزه عبرت این است که این محل یکی از مکان‌هایی است که در جریان انقلاب بسیاری از انقلابیون از جمله مقام معظم رهبری در آن زندانی بوده و بارها مورد شکنجه قرار گرفتند. موزه عبرت یکی از مخوف ترین زندان‌های ساواک در دوران طاغوت بوده است.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران با بیان اینکه موزه عبرت یکی از مکان‌های عمومی‌و مخزن اسرار انقلاب اسلامی ‌است، تصریح کرد: قصد ما این بود تا هنرمندان با قرارگیری در این محل و الهام گرفتن از محیط، آثار فاخری را با توجه به چهل و یک سالگی انقلاب خلق کنند.

وی با اشاره به اینکه کارگاه از ساعت 9 صبح تا 18 برگزار می‌شود، اضافه کرد: غلامرضا امامی‌استاد ادبیات هم در این کارگاه حضور خواهد داشت تا در بحث ادبی و ویراستاری به هنرمندان کمک کند.

ضرغامی ‌با بیان اینکه آثار برگزیده در شهر اکران خواهند شد، تاکید کرد: پس از پایان این سه روز، آثار مورد داوری قرار می‌گیرند و سه اثر به عنوان اثر برتر انتخاب و در سطح شهر اکران خواهد شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه