× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: سردیس شهدای بوستان جوانمردان پس از مرمت تا پایان سال نصب می شود.   به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، برزین ضرغامی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با اعلام این خبر گفت:پس از راه اندازی بوستان جوانمردان و به منظور گرامیداشت یاد […]

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: سردیس شهدای بوستان جوانمردان پس از مرمت تا پایان سال نصب می شود.

  به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، برزین ضرغامی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با اعلام این خبر گفت:پس از راه اندازی بوستان جوانمردان و به منظور گرامیداشت یاد و نام شهدای عظیم الشان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس یکی از گذرهای این بوستان به نام گذر شهدا نام گذاری و مقرر شد سردیس تعدادی از شهداء گرانقدر در این گذر نصب شود. از این رو بامشارکت هنرمندان مجسمه ساز و در اولین سمپوزیوم مجسمه سازی، این سردیس ها آماده و نصب شدند.

وی ادامه داد: در سال جاری و با توجه به اینکه این سردیس ها دچار آسیب ها دیدگی شده بودند و به منظور مرمت آنها جمع آوری و جهت مرمت به کارگاه منتقل شدند.

به گفته مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران، این سردیس ها مراحل پایانی مرمت و بهسازی را طی می کنند و انشاءالله قبل از سال نو نصب خواهند شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه